Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 12.03.2023 - 20:03
komentářů4(4.)
Z druhého a štvrtého mám mimoriadny zážitok.
přidáno 12.03.2023 - 19:02
komentářů10(9.)
Ahoj Jardo, mám ráda svůj klid a Psance, kde chodím odpočívat... trošku mi ujeli nervy a snažila jsem se to brát s humorem. Cesty jsou krásné už jen svojí otevřeností a cíl je ta krása toho cestování. To sednu mi evokuje, že si gecnu pod strom a užívám všechny ty vjemy a podobně ;) Dneska jsem byla se synem na krásné procházce,byly tam labutě a kachny. Nádhera, když si protahují křídla :)
přidáno 12.03.2023 - 18:06
komentářů10(8.)
Psavec: Díky.
přidáno 12.03.2023 - 18:05
komentářů10(7.)
Koala: Dnes žadny sedění vyjiždka do lesa holky na koních,já na kole,ani tam žádná Verunka jen Nela,Kája a Viki..
přidáno 12.03.2023 - 17:29
komentářů4(3.)
Psavec: Haiku je především nesubjektivní poezie vycházející z filosofie zenu. Je plodem pozornosti ke světu v jeho takovosti nebo, chceš-li, v jeho fenoménu. Podstatný je pro ně přítomný okamžik zaznamenaný bez pomoci různých "západních" figur jako je metafora, personifikace atd. Nebere si na pomoc abstraktní myšlenky, které se rodí v mysli jako plod subjektivní spekulace. Nejtěžší je zachytit konkrétní obraz a objevit v něm přesah. Haiku není omezeno tematicky a minimálně od dob Santoky Tanedy ani počtem slabik. Existují jazyky, ve kterých by haiku s dodrženým počtem slabik nebylo možné psát.
přidáno 12.03.2023 - 13:47
komentářů4(4.)
človiček: To vůbec nevadí, stejně sem musel trochu zpomalit, abych se toho stihl co nejvíce naučit. A děkuju moc za přečtení.
přidáno 12.03.2023 - 12:08
komentářů4(2.)
Hezké mini. Haiku je lyrický útvar, většinou s přírodní tematikou, který je tvořen trojverším s počty slabik 5–7–5.
přidáno 12.03.2023 - 12:03
komentářů4(1.)
Dobrý, prasata jsem zkousnul.
přidáno 12.03.2023 - 12:00
komentářů10(6.)
Jak málo slov stačí.
přidáno 12.03.2023 - 11:23
komentářů4(1.)
Hezké momentky. A každá z jiného prostředí...
přidáno 12.03.2023 - 11:19
komentářů10(5.)
Vztyk!
Skvělý!
Veroniku jsem tu zahlédl, už zmizela. Takže chápu Sasanky komentář.
přidáno 12.03.2023 - 11:14
komentářů5(4.)
Moc hezká momentka. Skvělý.
přidáno 12.03.2023 - 11:06
komentářů6(5.)
Moc hezký. Mám rád poezii o přírodě. A mám rád řeky...
přidáno 12.03.2023 - 11:03
komentářů5(4.)
Nálady z tuby - skvělý! Od hlavy až k patě...
Štětcem nanesená vrstva emocí - PARÁDA!!!
přidáno 12.03.2023 - 10:58
komentářů3(3.)
Pěkný. Jednička nej...
Pro mě srozumitelné všechny.
přidáno 12.03.2023 - 10:55
komentářů3(3.)
Pěkný. Horká poezie...
přidáno 12.03.2023 - 09:51
komentářů15(10.)
Gora: Díky. Přihlásil jsem se. Haiku jsem si tu oblíbil, takže asi občas nějaký stvořím. Když už, tak ať je to správně.
Mám ještě "nevážně" napsaný tři, ty už nechám, jak jsou.
přidáno 12.03.2023 - 08:01
komentářů10(4.)
človiček: Sasanka je fajn,to neni unavenost spěch neni smyylem života.
přidáno 12.03.2023 - 07:59
komentářů10(3.)
Sasanka: Verunku neznám.Cesty má smysl projit,vnimat je.
Sednout a přemitat stoji zato. Vtom klidu srdce buší jinak,kolem probihá čas .
přidáno 12.03.2023 - 07:51
komentářů5(3.)
Pěkný obrázek.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming