
16.03.2023 - 14:43

4(1.)
První a druhé se mi hodně zamlouvají!!

16.03.2023 - 11:27

9(9.)
1 a 5 jsou pro mě dokonalé :)

16.03.2023 - 11:22

7(7.)
Povzbuzující.

16.03.2023 - 11:19

11(11.)
Nadchla :)

16.03.2023 - 11:13

8(8.)
Pěkná určitě.

16.03.2023 - 10:01

14(13.)
Psavec: Koala: Díky…

16.03.2023 - 10:01

14(12.)
moonell: Přesně tak…

16.03.2023 - 06:20

3(3.)
Sasanka: Přesně tu myslím :) Děkuju.

16.03.2023 - 00:13

4(4.)
Mlčeti Zlato: Maso mám raději.

15.03.2023 - 23:54

6(5.)
Jako z léčebny,Evo kde teď jste...třepí se mi iluze
drolí perspektivy. Hmm zážitek.

15.03.2023 - 23:38

3(2.)
Líbila se mi, připomněla mi knihu Snězte tu žábu.

15.03.2023 - 23:31

4(1.)
Pěkné obrazy.

15.03.2023 - 22:47

4(3.)
Máš to sladký život :-D

15.03.2023 - 22:45

4(2.)
Taky mi nevadí.

15.03.2023 - 22:44

14(11.)
Dno za dnem, den za dnem, jednou se roztříštit na kusy a složit zpátky.

15.03.2023 - 22:24

4(1.)
Škubánky z mákem,to je dobrota .

15.03.2023 - 22:05

4(4.)
Zůstává nevyřčené. A nemusí to být nutně špatně. Ticho si ulamuje svůj díl.
Nicméně...Tvá slova zaujala :).

15.03.2023 - 21:02

6(3.)
Umíš.

15.03.2023 - 21:01

4(3.)
Pěkná báseň.

15.03.2023 - 20:57

4(3.)
fAJN MINI.