Přeju Ti, abys opravdu byl... šťastný... bez ohledu na vnější okolnosti, na iluzorní vidění světa. Toho, jak by měl podle Tebe vypadat. A kdo by v něm mohl být. Součástí Tebe.
Takže Ti přeju šťastnou duši, otisknutou do básní :)!
Takže Ti přeju šťastnou duši, otisknutou do básní :)!
Psavec: Gora: Díky. Hodně sázím na okamžik, pokusy, jsem moc rád za každý komentář.
Krutě upřímná, pápá dětství... tohle dokáže pěkně zničit iluze, no jo škola života :/
Přesto se mi líbí.
Přesto se mi líbí.
Je znát vypsaný autor, trochu z minulých časů, ale jisté kouzlo báseň má, a hlavně nosnou myšlenku!
Psavec: Jo měl jsem tenkrat kliku jen na autě škoda za 60 tisic,slunce ve spětném zrcátku je potvora.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Rezavá Plechovka :Rád bych si ní někdy zašel na tah po hospodách. Třeba bych pak, někde po ránu uviděl její inspirace…

