Pěkná, už tam jen chybělo to: zavřete oči... odcházím ;)
Co prošlo,se nevratí,jen nese ponaučení.
Vyvarovat se čehos ?
Každý má své zaškobrtnutí.
Dveře od komory kde babička
schovavala cukrdlata a plno pokladů ve sklenicich,sušenych bylin ve svazcích u stropu vtahne
kam ,do copatých let.
Zbytecně netrap svoji duši,rospočitávanim.
Vyvarovat se čehos ?
Každý má své zaškobrtnutí.
Dveře od komory kde babička
schovavala cukrdlata a plno pokladů ve sklenicich,sušenych bylin ve svazcích u stropu vtahne
kam ,do copatých let.
Zbytecně netrap svoji duši,rospočitávanim.
ukrytá v máku: á 13 ,tak tyhle určitě :D Zbytek asi uklidím a zazdím, ponechám jen ty nejzajímavější...jinak bych se toho jara nemusela dožít ;)
než se zpátky vrátím
prožiju si v prachu
konec toho dneska
bez příchutě strachu
prožiju si v prachu
konec toho dneska
bez příchutě strachu
krásné...jdi a na každé z nich polož dlaň...ucítíš teplo a chvění...je to tvá minulost...co je mrtvé, nech být, co žije, nech žít...pak se seber a jdi užívat dnes...minulost ti nic nepřinese
Je to působivá báseň, umí vyvolat dojem. Silné poslední tři verše.
Otevřít třeba tu třináctou... :), nebát se odemknout a vyvětrat, i přes průvan, který rozčeří doposud stojatý vzduch v srdci. Pak teprve může přijít opravdové jaro :).
Které vykvete do Tvé přítomnosti :)...
Které vykvete do Tvé přítomnosti :)...

