Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 19.03.2023 - 00:06
komentářů6(2.)
To je dobře, úplně ten šutrák slyším, hlavně ať už je v pořádku holka :)
přidáno 18.03.2023 - 22:45
komentářů6(1.)
Kolika je pěkný neřád. Něco o tom vím, vyrůstal jsem na vesnici.
přidáno 18.03.2023 - 22:36
komentářů8(3.)
To mi připomíná řikánku:
Vlasta pasta pivo chlastá
a knedlíky polyka aby byla veliké
přidáno 18.03.2023 - 19:50
komentářů13(2.)
Rozumím ti... ale zda je to haiku nebo mini - nejsem si jistá, spíš mini. Ovšem milé to je.
přidáno 18.03.2023 - 19:48
komentářů8(2.)
Poslední strofka trochu méně plynulá, ale celkově dobré...
přidáno 18.03.2023 - 19:47
komentářů9(7.)
Psavec: dobře...
přidáno 18.03.2023 - 18:35
komentářů9(6.)
pedvo: Díky.
přidáno 18.03.2023 - 17:40
komentářů5(4.)
Jo tohle mám ráda
přidáno 18.03.2023 - 17:40
komentářů8(1.)
Hodně dobré
přidáno 18.03.2023 - 17:26
komentářů11(11.)
Povedená.
Závěr mě pobavil.:-)
Tak mě napadá... Kurýr by s bábovkou a vínem přijel k babiččině chaloupce - a tam by už místo babičky čekal vlk... Jak by to asi dopadlo? Stal by se kurýr další vlkovou obětí (místo Karkulky), nebo by si s vlkem poradil?
Pardon, jestli se ptám na ptákoviny.:-)
přidáno 18.03.2023 - 14:12
komentářů9(5.)
Tak to ti závidím, vždycky jsem chtěl být právě takový.
přidáno 18.03.2023 - 14:02
komentářů2(1.)
Povedené.
přidáno 18.03.2023 - 13:59
komentářů13(1.)
Mile jarní.
přidáno 18.03.2023 - 12:33
komentářů6(4.)
Děkuji.
přidáno 18.03.2023 - 12:16
komentářů9(4.)
Gora: Nelíbí se mi poslední sloka tak jsem jhi předělal.
přidáno 18.03.2023 - 10:44
komentářů6(3.)
Pěkná.
přidáno 18.03.2023 - 08:38
komentářů5(3.)
Moc se mi líbí.
přidáno 18.03.2023 - 05:00
komentářů6(2.)
Psavec: Děkuji,včera jsem ji napsal přímo sem,dík za upozornění.
přidáno 18.03.2023 - 00:09
komentářů4(3.)
Dobře se čteš...
přidáno 18.03.2023 - 00:08
komentářů9(3.)
Že bych ti to věřila, to ne, ale čte se to TAK dobře!
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :
Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming