To je dobře, úplně ten šutrák slyším, hlavně ať už je v pořádku holka :)
Kolika je pěkný neřád. Něco o tom vím, vyrůstal jsem na vesnici.
To mi připomíná řikánku:
Vlasta pasta pivo chlastá
a knedlíky polyka aby byla veliké
Vlasta pasta pivo chlastá
a knedlíky polyka aby byla veliké
Rozumím ti... ale zda je to haiku nebo mini - nejsem si jistá, spíš mini. Ovšem milé to je.
Poslední strofka trochu méně plynulá, ale celkově dobré...
Povedená.
Závěr mě pobavil.:-)
Tak mě napadá... Kurýr by s bábovkou a vínem přijel k babiččině chaloupce - a tam by už místo babičky čekal vlk... Jak by to asi dopadlo? Stal by se kurýr další vlkovou obětí (místo Karkulky), nebo by si s vlkem poradil?
Pardon, jestli se ptám na ptákoviny.:-)
Závěr mě pobavil.:-)
Tak mě napadá... Kurýr by s bábovkou a vínem přijel k babiččině chaloupce - a tam by už místo babičky čekal vlk... Jak by to asi dopadlo? Stal by se kurýr další vlkovou obětí (místo Karkulky), nebo by si s vlkem poradil?
Pardon, jestli se ptám na ptákoviny.:-)
Gora: Nelíbí se mi poslední sloka tak jsem jhi předělal.
Psavec: Děkuji,včera jsem ji napsal přímo sem,dík za upozornění.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!

