"sypu z kapes svý platonický lásky" krásné... jsem ráda, že u tebe vždy něco najdu :)
jo_: děkuji za zastavení, tady jsem trochu experimentoval se sny. Takže jo! a jdeme dál...
ukrytá v máku: děkuji ti, tobě přeju to opravdový štěstí, nejen iluzi :)
stara, smutna. vykoukla na me pres okno v tom jarním tani, kdy mlhy jsou a modry okna taky, kdy mlhy nejsou a ani okna modry.. vlastne nevim, co rict, anzto at reknu cokoli, vyzní to tak, jakoze nebe je modry.. tohle zastavení bylo.. zastaveni. diky
takovy to, kdy ti slova vezmou slova (a nekdy i dusi). zabydli se v tobe a hori a ty je citis a vidis a nemuzes nic, jen je obejmou a obskreslit do pisku pred prilivem, aby je odliv vzal. anebo jim muzes nachystat veceri :-) tohhle tvoje slova delaji. vsechna slova, co pulzuji anebo nepulzuji, jsou velmi silna slova..
janča: nemyslím si. zalezi, kam padaji a z koho ;-)
Dandy: dekuju :-) takovy ty stavy, kdy slova tryskaji samy a ty jen pises noty, kdyz srdce zpiva..
Dandy: heled, Dandy, tohle takovy něžně krasny a pichlavy jak ty strepy zaroven. mam rada, kdyz prectu basen a premyslim nad slovy, vracim se a ctu znovu a septam - hm, vazne dobry, tohle se fakt povedlo, jde na dren, jemne..a to je tahle tvoje basen.. ale ty ozveny se nejvíc ozyvaji v me dusi.. rezonuje, diky
Sasanka: Psavec: človiček: Díky všem,venykl,anýz a kmýn i přesto že to nechtěla přijmout ale nakonec se povedlo. Pak spařené a v 22 už brala i seno.
Dva roky si dcera práci dala
než kobylku vychovala
Můj známý nemeškal svým
vnučkám krabici cukru do rukou dal.
Slzy dcery krumpáč pohřbíval.
než kobylku vychovala
Můj známý nemeškal svým
vnučkám krabici cukru do rukou dal.
Slzy dcery krumpáč pohřbíval.
Už hřeje, hebkou srstí opatrně a měkce hladí :).
Tvá slova také pohladila.
Tvá slova také pohladila.

