Gora: Sasanka: Obě dílka se mi líbí, vyprávět si o mlčení, jaký paradox, ale i kontrast. Ale i Sasanka má vtipnou variaci.
Druhé dílko: Gora připomíná historickou událost, bitvu tří císařů a vítězství Napoleona Bonaparte. Do vrabců jako by vstoupil duch toho místa. Nebo do vrabců jako když střelí :-)
Druhé dílko: Gora připomíná historickou událost, bitvu tří císařů a vítězství Napoleona Bonaparte. Do vrabců jako by vstoupil duch toho místa. Nebo do vrabců jako když střelí :-)
Z obou dílek se mi víc líbí to druhé, je hravé, kdo rozumí dětem, ihned pochopí, proč mává plyšový zajíc tlapkou. Ale i první se mi líbí. Doslova se rozplyne v mysli, zůstává obraz, jeho prožitek. Nehledám v tom nic jiného, než vycházející měsíc mezi květy.
Čtu to zhruba po deseti letech znovu a teprve teď ji vnímám. Pěkná.
Láska je velmi mocnou zbraní,
skryta v něžných slovíčkách.
Inu pravda všech pravd, většinou jsou to jen ty slovíčka.
Škoda, že už tu nejsi,dnes by tvé psaní bylo úplně jiné. No dočtu tě narozeninová nadílko, třeba se po letech vrátíš ;)
skryta v něžných slovíčkách.
Inu pravda všech pravd, většinou jsou to jen ty slovíčka.
Škoda, že už tu nejsi,dnes by tvé psaní bylo úplně jiné. No dočtu tě narozeninová nadílko, třeba se po letech vrátíš ;)
ukrytá v máku: Sasanka: Psavec: Orionka: Dandy: andrew_maxwell: Děkuji
kmotrov: Ano, použil. Byl to skvělý návrh. Když někdo u mého haiku najde lepší řešení, uznám to. Vždyť právě haiku by mě mělo zbavovat ega.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)

