Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 11.04.2023 - 13:46
komentářů8(8.)
Moc pěkné.
přidáno 11.04.2023 - 12:39
komentářů15(9.)
Pěkné,Na Pratecký kopec rád jezdím na lole
přidáno 11.04.2023 - 10:42
komentářů10(9.)
hmm kozičky :-)
přidáno 11.04.2023 - 10:40
komentářů15(8.)
Darmošlap1960: Ďakujem za priaznivý komentár.
přidáno 11.04.2023 - 10:27
komentářů15(7.)
Gora: Sasanka: Obě dílka se mi líbí, vyprávět si o mlčení, jaký paradox, ale i kontrast. Ale i Sasanka má vtipnou variaci.
Druhé dílko: Gora připomíná historickou událost, bitvu tří císařů a vítězství Napoleona Bonaparte. Do vrabců jako by vstoupil duch toho místa. Nebo do vrabců jako když střelí :-)
přidáno 11.04.2023 - 10:21
komentářů20(15.)
Z obou dílek se mi víc líbí to druhé, je hravé, kdo rozumí dětem, ihned pochopí, proč mává plyšový zajíc tlapkou. Ale i první se mi líbí. Doslova se rozplyne v mysli, zůstává obraz, jeho prožitek. Nehledám v tom nic jiného, než vycházející měsíc mezi květy.
přidáno 11.04.2023 - 10:16
komentářů15(6.)
Sasanka: Vďaka za nahliadnutie aj umeleckú odozvu.
přidáno 11.04.2023 - 10:16
komentářů15(5.)
Psavec: Som rád ak je tak.
přidáno 11.04.2023 - 10:15
komentářů15(4.)
Gora: Ďakujem Ireni.
přidáno 10.04.2023 - 23:39
komentářů14(14.)
Čtu to zhruba po deseti letech znovu a teprve teď ji vnímám. Pěkná.
přidáno 10.04.2023 - 23:29
komentářů5(5.)
Láska je velmi mocnou zbraní,
skryta v něžných slovíčkách.
Inu pravda všech pravd, většinou jsou to jen ty slovíčka.
Škoda, že už tu nejsi,dnes by tvé psaní bylo úplně jiné. No dočtu tě narozeninová nadílko, třeba se po letech vrátíš ;)
přidáno 10.04.2023 - 23:18
komentářů16(16.)
dětská
přidáno 10.04.2023 - 23:03
komentářů10(8.)
ukrytá v máku: Sasanka: Psavec: Orionka: Dandy: andrew_maxwell: Děkuji
přidáno 10.04.2023 - 19:01
komentářů15(3.)
Červené víno-
máme o čem vyprávět
a mniši mlčí. :)
přidáno 10.04.2023 - 16:07
komentářů2(2.)
Nebyla to velká přesilovka.
přidáno 10.04.2023 - 16:06
komentářů15(2.)
Bezva, moc fajn.
přidáno 10.04.2023 - 14:50
komentářů2(1.)
Pobavila..
přidáno 10.04.2023 - 14:47
komentářů3(3.)
Působivá...
přidáno 10.04.2023 - 14:44
komentářů10(8.)
Já tušil že vegetariánky nejsou v kurzu...
přidáno 10.04.2023 - 13:41
komentářů9(9.)
kmotrov: Ano, použil. Byl to skvělý návrh. Když někdo u mého haiku najde lepší řešení, uznám to. Vždyť právě haiku by mě mělo zbavovat ega.
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
BorůvkaB řekla o Meluzina :
Moc jí v poslední době vděčím za novou vervu, se kterou píši své básně :) Moc si cením jejích komentářů a názorů, se kterými většinou i souhlasím :) A ani její díla jí nemohu vytýkat- protože ta také stojí za velké uznání :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming