Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 09.04.2023 - 02:03
komentářů6(1.)
Jarně hřejivá..
přidáno 09.04.2023 - 01:57
komentářů8(7.)
Potěšila...
přidáno 09.04.2023 - 01:48
komentářů16(10.)
Bavíš!!
přidáno 09.04.2023 - 01:47
komentářů8(5.)
Jsi prostě drsoň! Líbí, bavíš...
přidáno 09.04.2023 - 01:31
komentářů14(13.)
Tohle mám rád...skvělá!
přidáno 09.04.2023 - 01:29
komentářů4(4.)
Je krásné podlehnout..
přidáno 09.04.2023 - 01:24
komentářů3(3.)
Skvělá!
přidáno 09.04.2023 - 01:22
komentářů8(6.)
Kam čert nemůže...
přidáno 09.04.2023 - 01:18
komentářů10(9.)
Líbí...
přidáno 09.04.2023 - 01:01
komentářů4(3.)
Nádherná asociace. Od Tebe pro mne překvapivě nečekaná, o to víc skvělá...opravdu oslovila..
přidáno 09.04.2023 - 00:10
komentářů4(4.)
Mile překvapilo :)
přidáno 09.04.2023 - 00:07
komentářů10(7.)
Ano, tak to prostě je. Zvláštní, vůbec jsem nevnímala, že se forma rozsypala. Předurčenost. Někdy je lepší se nepodřídit.
přidáno 08.04.2023 - 23:46
komentářů5(5.)
Nemůžu si pomoct, ale ta poslední věta se mi ne a ne zalíbit. Jinak je to skvělý a hned jsem si vzpomněla na Romea a Julii :) Todleto by si měl přečíst Shakespeare :D
přidáno 08.04.2023 - 23:32
komentářů4(3.)
Ano, salát tě inspiroval dost silně:-)
přidáno 08.04.2023 - 23:24
komentářů10(6.)
První verš...vtiskl se*
přidáno 08.04.2023 - 23:21
komentářů6(5.)
Milé zasnění :)*
přidáno 08.04.2023 - 23:19
komentářů4(4.)
Raní - ranní*
Radostné Velikonoce i Tobě :)!
přidáno 08.04.2023 - 23:16
komentářů8(6.)
Moc hezká, lehoučká a zpěvná :) Možná by tam mohli zpívat ptáčci v korunách,no to je jedno.Ty rozevláté motýlí sukně mi udělaly radost.
přidáno 08.04.2023 - 23:15
komentářů8(5.)
Přejemné verše*
přidáno 08.04.2023 - 22:26
komentářů8(4.)
Tahle básnička mi přijde sice plná radosti z jara, ale užíváš v ní dost obecně známých pojmů /např. kde říčky i potůčky zpívají/ a tady bych doporučila přehodit:
mají motýli sukně rozevláté - motýli mají sukně rozevláté,
lépe ti to bude ladit s:
Když v novém svítání slunce zlaté
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Ed.HaNy řekla o FallenAngel :
Derrie)) Sympaťák se sexy chraplákem :D Úžasnej poet a skvělá osobnost v padlém anděli . Naše ranní volání [once] a wish moments . Snad se budem nadále vídat a kontaktovat i v budoucnu . Mám tě ráda a vážím si tě opravdu hodně . x HaNy * {ps. wish moment}
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming