Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 07.04.2023 - 12:00
komentářů13(12.)
Darmošlap1960: Gora: kmotrov: Koala: LadyLoba: díky za názory.
přidáno 07.04.2023 - 11:54
komentářů20(2.)
Hezké, líbí se mi.
přidáno 07.04.2023 - 11:20
komentářů11(9.)
Sasanka: Snad tě uklidním - opravdu jsem se chystal jít něco někam vyřizovat, ale řečnil jsem já. Žena řekla jen: "Hele, přestaň mlejt, nebo toho polovinu zapomeneš." Já jsem to jen převedl do přijatelnější podoby. Zřejmě tedy nejsi málo žena, ale jde o ukecané chlapy. Ahoj, přeji hezké velikonoce.
přidáno 07.04.2023 - 11:17
komentářů10(9.)
Gora: ukrytá v máku: Sasanka: Mlčeti Zlato: Miro Sparkus: Je to kravina napsana za minutu, po hašiši. Díky za přečtení. Za komenty!
přidáno 07.04.2023 - 11:16
komentářů10(8.)
LadyLoba: Xavi je dobrej, jestli uz mu taky neni 50:-). Ve stredu jsem byl na koncerte, dnes jdu zas, samozrejme se to musi nakombinovat s realitou. Jdem do do lesa a dik!
přidáno 07.04.2023 - 10:39
komentářů20(1.)
Povedené.
Pěkné Velikonoce
přidáno 07.04.2023 - 09:33
komentářů1(1.)
Ty psát umíš, jenže v té záplavě obrazů a slov se moc nevyznám. Doporučila bych krátit, škrtat nebo rozdělit do několika básní.
přidáno 07.04.2023 - 06:36
komentářů8(4.)
Sasanka: Tohle nebylo myšleno na dámský klín. Já mám taky radši přírodní. Spíš nohy, podpaží a tak... I tak je to každýho věc. Až na ten odér. A že se moc nemyje a nemění prádlo - "halena suší znoj - pot".

V "tom" jsem taky stará škola... Ale nedivím se, že se to dalo pochopit i jinak, když to čtu.
přidáno 07.04.2023 - 06:25
komentářů8(3.)
Psavec: Díky. Já osobně, co se týká dámského klína, mám taky radši přírodní...
přidáno 07.04.2023 - 01:57
komentářů3(3.)
Bylo by fajn, kdyby si sem vložil něco nového ;)
přidáno 07.04.2023 - 01:48
komentářů6(6.)
Nápadité všechny, ale líbí se mi nejvíc poslední.
přidáno 07.04.2023 - 01:39
komentářů3(3.)
Zajímavá,bavila mě.
přidáno 07.04.2023 - 01:17
komentářů13(13.)
Mazec.Dost otevřená, aby mě nadchla a nechala i prostor fantazii.
přidáno 07.04.2023 - 00:59
komentářů6(6.)
Zaujala.
přidáno 07.04.2023 - 00:45
komentářů8(4.)
Cool
přidáno 07.04.2023 - 00:40
komentářů2(2.)
To je jak román na pokračování, brutálně proškrtat.
přidáno 07.04.2023 - 00:35
komentářů16(4.)
No jo, jsem takový komik, dík.
přidáno 07.04.2023 - 00:16
komentářů8(3.)
Cool
přidáno 07.04.2023 - 00:09
komentářů16(3.)
Já si tipla rybičku :)
přidáno 07.04.2023 - 00:05
komentářů8(2.)
Tak vtipné to není. Jako že se neholí a hned má breberky? :D Psavec je stará škola a z poloviny má pravdu, no jinak je to pro dost bab lepší pocit a čtvrtina vždycky lituje, že si ju oholí a ten jejich si aj tak nevšimne :D Já ti řeknu co by bylo legrační,dej si na něj sluneční brýle a zkus to odfotit...koho že ze slavných osobností ti to připomíná? ;)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming