Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 07.04.2023 - 12:49
komentářů16(5.)
Tak ta je pecka, málokdy, skoro teda vůbec, se mi stane, že bych se u básničky nahlas zasmál, ale tohle je výjimka. Fakt super nápad a i to zpracování... chválím.
přidáno 07.04.2023 - 12:07
komentářů20(3.)
Vidím sad a v něm plno květů v pastelových odstínech růžové. Krásná představa. Jen mi do toho ten vycházející měsíc hází rozkol. Za šera z večera nedokáži docenit všechny ty barvy, spolu s plyšovým zajícem máváme odcházejícímu dni.
Zdravím Krumlov
přidáno 07.04.2023 - 12:00
komentářů13(12.)
Darmošlap1960: Gora: kmotrov: Koala: LadyLoba: díky za názory.
přidáno 07.04.2023 - 11:54
komentářů20(2.)
Hezké, líbí se mi.
přidáno 07.04.2023 - 11:20
komentářů11(9.)
Sasanka: Snad tě uklidním - opravdu jsem se chystal jít něco někam vyřizovat, ale řečnil jsem já. Žena řekla jen: "Hele, přestaň mlejt, nebo toho polovinu zapomeneš." Já jsem to jen převedl do přijatelnější podoby. Zřejmě tedy nejsi málo žena, ale jde o ukecané chlapy. Ahoj, přeji hezké velikonoce.
přidáno 07.04.2023 - 11:17
komentářů10(9.)
Gora: ukrytá v máku: Sasanka: Mlčeti Zlato: Miro Sparkus: Je to kravina napsana za minutu, po hašiši. Díky za přečtení. Za komenty!
přidáno 07.04.2023 - 11:16
komentářů10(8.)
LadyLoba: Xavi je dobrej, jestli uz mu taky neni 50:-). Ve stredu jsem byl na koncerte, dnes jdu zas, samozrejme se to musi nakombinovat s realitou. Jdem do do lesa a dik!
přidáno 07.04.2023 - 10:39
komentářů20(1.)
Povedené.
Pěkné Velikonoce
přidáno 07.04.2023 - 09:33
komentářů1(1.)
Ty psát umíš, jenže v té záplavě obrazů a slov se moc nevyznám. Doporučila bych krátit, škrtat nebo rozdělit do několika básní.
přidáno 07.04.2023 - 06:36
komentářů8(4.)
Sasanka: Tohle nebylo myšleno na dámský klín. Já mám taky radši přírodní. Spíš nohy, podpaží a tak... I tak je to každýho věc. Až na ten odér. A že se moc nemyje a nemění prádlo - "halena suší znoj - pot".

V "tom" jsem taky stará škola... Ale nedivím se, že se to dalo pochopit i jinak, když to čtu.
přidáno 07.04.2023 - 06:25
komentářů8(3.)
Psavec: Díky. Já osobně, co se týká dámského klína, mám taky radši přírodní...
přidáno 07.04.2023 - 01:57
komentářů3(3.)
Bylo by fajn, kdyby si sem vložil něco nového ;)
přidáno 07.04.2023 - 01:48
komentářů6(6.)
Nápadité všechny, ale líbí se mi nejvíc poslední.
přidáno 07.04.2023 - 01:39
komentářů3(3.)
Zajímavá,bavila mě.
přidáno 07.04.2023 - 01:17
komentářů13(13.)
Mazec.Dost otevřená, aby mě nadchla a nechala i prostor fantazii.
přidáno 07.04.2023 - 00:59
komentářů6(6.)
Zaujala.
přidáno 07.04.2023 - 00:45
komentářů8(4.)
Cool
přidáno 07.04.2023 - 00:40
komentářů2(2.)
To je jak román na pokračování, brutálně proškrtat.
přidáno 07.04.2023 - 00:35
komentářů16(4.)
No jo, jsem takový komik, dík.
přidáno 07.04.2023 - 00:16
komentářů8(3.)
Cool
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Trochublázen řekl o Leslie :
Až vznikne učebnice v příštím století, jen jedna umělkyně bude v ní jistá, že nová generace otočí list a při četbě těžko skryje stopy dojetí. Básnířka mimořádná, vesmírných kvalit, z jiného asi světa, z hlavního města, nejde to slovy popsat, vím, měl bych přestat, zkrátka je dokonalá, jak víc ji chválit? Kdysi též bagatelu napsali pro ni, se spoustou je pocitů a samá krása, za mě jen dík, že jsi tu, což není zázrak, tím vzdávat hold géniu, před ním se sklonit. Na tuhle zapomenout se prostě nesmí. Pokud to snad nevíte, říká si Leslie.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming