
08.04.2023 - 08:23

15(14.)
Gora: Dokonalá bouřková.

08.04.2023 - 08:21

8(7.)
Gora: Opět pěkné

08.04.2023 - 08:19

13(12.)
Gora: hezký podzim. Má ráda podzimní dny

08.04.2023 - 08:17

12(11.)
Gora: moc pěkné

07.04.2023 - 23:54

5(5.)
První a druhá strofka by mi stačily pro představu toho, cos chtěl nejspíš vykreslit.

07.04.2023 - 23:33

6(4.)
Líbí se mi.

07.04.2023 - 22:01

8(6.)
Vlez si do bot

07.04.2023 - 22:00

8(5.)
Naopak

07.04.2023 - 21:53

18(18.)
Moc se mi líbí a jediné co mi teda zavrzalo bylo barev ples. Jinak pěkná, křehká a nápaditá :)

07.04.2023 - 21:17

6(3.)
Solidně rýmuješ. Ráda jsem četla.

07.04.2023 - 20:19

20(8.)
koiška: díky, potěšilo.

07.04.2023 - 20:18

20(7.)
Ziny: děkuju, Ziny. No, vlastně bílé květy měly růžovět až s "růžovým úplňkem" - to je dubnový měsíc. Tak teď nevím, co kdybych přehodila poslední na první veršík a obráceně?

07.04.2023 - 20:16

20(6.)
Psavec: díkes, Psavečku.

07.04.2023 - 20:15

20(5.)
Dandy: díky, Dandy - a nápodobně, a nepřežeň to s pomlázkou:_)

07.04.2023 - 18:24

16(9.)
Skvělá pointa.

07.04.2023 - 17:26

16(8.)
koiška: Moc děkuju.

07.04.2023 - 15:36

7(7.)
koiška: díky za nápad ;)

07.04.2023 - 15:09

8(7.)
koiška: človiček: Psavec: Miňko: Mlčeti Zlato: Díky za zastavení a moc milé komentáře :)

07.04.2023 - 14:54

7(6.)
Něžný motýle
jsi křehký jako dech
s duhou na křídlech
Moc pěkná Sasanko

07.04.2023 - 14:51

11(11.)
koiška: děkuji, máš pravdu nejlepší je vykročit do budoucnosti :)