|
|
Milé čarodějky,
kouzelnice,
vědmy velkých znalosti
a vy všechny ostatní
něžné magické bytosti...
Skláním se dnes před vámi
čarovnými ženami
a přeji vám krásný let,
vraťte se však, prosím zpět.
Co bychom si počali,
kdo by nás ved úskalím,
pral a vařil pro nás rád
a uměl se libě smát.
Výčet chvály konce nemá,
mě okouzlí každá žena.
Za nás muže žádám plaše,
buďte milé na nás,
na Jidáše
kouzelnice,
vědmy velkých znalosti
a vy všechny ostatní
něžné magické bytosti...
Skláním se dnes před vámi
čarovnými ženami
a přeji vám krásný let,
vraťte se však, prosím zpět.
Co bychom si počali,
kdo by nás ved úskalím,
pral a vařil pro nás rád
a uměl se libě smát.
Výčet chvály konce nemá,
mě okouzlí každá žena.
Za nás muže žádám plaše,
buďte milé na nás,
na Jidáše
slavek: jé slávku ---ono ten "čas" nakonec všechno zase vše vyléčí a bude svítit sluníčko..☼ Přeji TI príma den☺
Hezké, úsměvné. Včetně použitého plurálu v odpovědi PrimaDen.
Pomáháte mi v těchto nelehkých dnech. Moc děkuji, dobří tvorové.
Pomáháte mi v těchto nelehkých dnech. Moc děkuji, dobří tvorové.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Milé čarodějky : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Opět spolu
Předchozí dílo autora : Přáníčko
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]» řekli o sobě
kmotrov řekl o GULI :Kdyby byl GULI můj soused, chodili bychom na terasu na točený, v odpařujícím se večeru četli svoje básničky a dohadovali se o Bohu-Nebohu. Bylo by to docela fajn.

