Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 01.06.2023 - 21:06
komentářů27(12.)
Sasanka: Proč by měl něco zabíjet? Jeho šálek, jeho chuť!
přidáno 01.06.2023 - 21:05
komentářů27(11.)
Mlčeti Zlato: Proč se omlouváš? Když ti chutná něco jiného, není to důvod, proč bys to měl tajit! ;-)
přidáno 01.06.2023 - 20:20
komentářů5(4.)
to je neštěstí toto
přidáno 01.06.2023 - 18:44
komentářů5(3.)
Minulej tyden jsem mel taky narozky. Taky jsem se neoholil a nejvic ze vseho si k nim pral, aby mi aspon na den vsichni polibili prdel. Letos to opet jako jindy nevyslo..
přidáno 01.06.2023 - 18:12
komentářů27(10.)
shane: Sasanka: koiška: Za jihlavanku se omlouvám. tu jsem si mohl nechat pro sebe. První byla koiška včera...
přidáno 01.06.2023 - 17:56
komentářů5(5.)
Moc hezké .Kratičké a výstižné.
přidáno 01.06.2023 - 17:55
komentářů4(4.)
Hlavně, že byl doručen a byla i odpověď.
přidáno 01.06.2023 - 17:53
komentářů12(12.)
Když je hořký jenom po pivu ,tak super.
přidáno 01.06.2023 - 17:52
komentářů5(5.)
Poslední sloka je nej ...
přidáno 01.06.2023 - 17:45
komentářů9(8.)
Milá poezie.
přidáno 01.06.2023 - 17:44
komentářů5(5.)
Ty brďo, moc pěkná báseň o neřestech.:)
přidáno 01.06.2023 - 17:42
komentářů5(5.)
Máš hezké jaro Kájo
ještě stále v květu
ale už blíž k létu...
přidáno 01.06.2023 - 17:39
komentářů1(1.)
Tančit v dešti je bláznivé a krásné, jako tvá báseň.
přidáno 01.06.2023 - 16:42
komentářů2(2.)
Damir: Díky za uznání.
přidáno 01.06.2023 - 16:02
komentářů27(9.)
Zlato to zabil Jihlavankou
gurmáni pijou Tchibo
pít však turka s Turkem
by se každému líbilo :)
přidáno 01.06.2023 - 16:00
komentářů27(8.)
Psavec: Tak si to vychutnej, Milane! :-D
přidáno 01.06.2023 - 15:59
komentářů9(6.)
Vlastní zkušenost?
přidáno 01.06.2023 - 15:59
komentářů27(7.)
Mlčeti Zlato: Tak to jsem rád! Kdopak byl ten první? Taky desperád?!;-)
Pohlazen jsa něhou vánku
vychutnej si Jihlavanku.
kouzlo skrývá, (znalý ví!),
tenhle obřad kávový...:-D
přidáno 01.06.2023 - 15:56
komentářů27(6.)
Dandy: No vidíš, jak jsi stejně jako Jana podlehl kouzlu kávové romantiky. Tohle dnes lidem chybí: Umění se zastavit, dopřát si chvilku dobré pohody sám či s někým blízkým...:-D
Dnes k radosti potřebují velké zážitky a i ty jim brzy vyprchají jak bublinky z láhve sodovky...
přidáno 01.06.2023 - 15:53
komentářů27(5.)
Zavoněla.
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
Severka řekla o prostějanek :
Janinka ;) skvělá kamarádka, básnířka, měsíček...mé černé svědomí...se kterým jsem zažila spoustu legrace...děkuji ti za to že jsi...;) šálilálilááááá....
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming