snake_01: děkuju za zastavení se. U mně typické hrr... no, přece doufám:-). Nevím, zda do Psanecké školy jde dát i jiná kategorie...
Ty máš velmi emotivní postřehy! Připomínají mi něco, co jsem i já jednou zažila při cestě autem.
Ty máš velmi emotivní postřehy! Připomínají mi něco, co jsem i já jednou zažila při cestě autem.
I já mám pár postřehů z cesty, ale jsou to jen postřehy, ne haiku:
na kufru růže ---
mává jí z nástupiště
a ona pláče
odstavná kolej ---
"dneska už druhej smrťák"
hlesne průvodčí
na kufru růže ---
mává jí z nástupiště
a ona pláče
odstavná kolej ---
"dneska už druhej smrťák"
hlesne průvodčí
Špatně se to čte a bylo by lepší ty dlouhé věty rozdělit.Jinak pěkná.
Vezmi mne do své zahrady, jak krásné milostné verše. Ty já můžu ,ty mě pokaždé okouzlí.
Ano hledala kousek štěstí aspoň v té malé rostlince chtěla najít naději.
Moc hezká, ale smutná báseň.
Moc hezká, ale smutná báseň.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Dee řekla o BrS :Co o něm. Snad jen - takových lidí je pomálu. A já si vážim, že jsi tu s námi :)

