Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 26.08.2023 - 01:21
komentářů7(6.)
jo, bílý sex po ránu - to by šlo
přidáno 26.08.2023 - 00:51
komentářů6(3.)
Radši býti šašek, než neustálý kverulant.
přidáno 25.08.2023 - 23:38
komentářů6(2.)
Dobře jsi to napsal.
přidáno 25.08.2023 - 22:46
dílo V
komentářů4(1.)
No jo,ale nikdo ti neřekne, že při každé zkoušce přijdeš o jeden okvětní lísteček :D
přidáno 25.08.2023 - 22:39
komentářů7(7.)
Pamatuji se, že když všichni ostatní řešili líbání, mě zajímalo nejvíc jestli budu v obraně nebo v útoku :D
přidáno 25.08.2023 - 22:32
komentářů7(7.)
Peníze nikdy nemohou vyvážit šanci na nový život, leda by ho zaplatily.Možná ten text není schopen vyjádřit původní myšlenku.
přidáno 25.08.2023 - 22:23
komentářů6(6.)
Nápad dobrý, ovšem provedení kulhá na obě nohy. Škoda, že jsi v psaní zde nepokračovala.
přidáno 25.08.2023 - 18:31
komentářů8(4.)
Psavec: Jo. Když už, tak už...
přidáno 25.08.2023 - 18:31
komentářů8(3.)
Hanulka: Díky. Já, kupodivu tuto zkušenost nemám, ale nebránil bych se pod dohledem zkušeného ošetřovatele...
přidáno 25.08.2023 - 13:26
komentářů8(2.)
Supr mejdan.
přidáno 25.08.2023 - 13:24
komentářů10(1.)
To ale vůbec nevadí.
přidáno 25.08.2023 - 12:55
komentářů13(11.)
Mlčeti Zlato: Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř, takže je vlastně dobře ;) To je fajn, hlava je nafta pro motor/srdce.
přidáno 25.08.2023 - 12:43
komentářů6(1.)
Nezůstaneš šaškem, je to pěkné vyznávat lásku. Děkuji.
přidáno 25.08.2023 - 12:42
komentářů8(1.)
Koalko, máš dobré zážitky ze života. Když oči svítí, kouříme podivné kvítí. Kdo to nezkusil ? Já ano. Ať se Ti daří. Děkuji.
přidáno 25.08.2023 - 10:36
komentářů13(10.)
Nemůžeš uhodnout kolikrát jsem četl a kolikrát slyšel. Sám nevím a sám nevím dál. Je dobře nebo zle? Kudy, kam, proč... Děkuji za zmatení. Hlava nezahálí a pak povím.
přidáno 25.08.2023 - 10:32
komentářů4(2.)
Díky.
přidáno 25.08.2023 - 07:29
komentářů4(4.)
Bojovnici z Blaniku neměli aplikace ale rozum.
Smutné jak se mladí nechaji kolébat a uplatit pozlátky.
Líbí
přidáno 25.08.2023 - 06:55
komentářů4(3.)
Hezká, cesty jsou klikaté i v životě. Děkuji.
přidáno 25.08.2023 - 06:54
komentářů4(3.)
Souhlasím s Psavcem. Děkuji.
přidáno 25.08.2023 - 06:52
komentářů3(2.)
V Austrálii jsem žila, pamatuji. Je hezká. Děkuji.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
slnečnica řekla o DDD :
Majster "vesmírnej poetiky". Vždy, keď čítam Jeho verše, akoby som sa na okamih dotkla hviezd. Skutočný zážitok, ďakujem, pán D. ;)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming