
28.08.2023 - 17:55

4(4.)
Miňko, všiml jsem si, že máš slušně vypracované buňky na krávovinky. ;o)

28.08.2023 - 17:54

4(3.)
Vanovaso, moc děkuji za nákuk a reakci.

28.08.2023 - 17:51

3(2.)
Miňko, tak teď jsem se zase pobavil já. S Ludmilou by to byla pecka! :o)))

28.08.2023 - 13:05

4(4.)
heh, prý jsem jí četla - nepamatuji se ...
roztomilá ...

28.08.2023 - 12:58

3(2.)
tahle je taky v záložkách

28.08.2023 - 12:57

5(5.)
koukám co mám v záložkách a ono je tam tohle - pecka

28.08.2023 - 12:31

6(2.)
:D :D

28.08.2023 - 12:31

2(2.)
skvělá

28.08.2023 - 12:30

2(1.)
joo...povedla se ti

28.08.2023 - 12:30

1(1.)
:D

28.08.2023 - 10:34

3(3.)
Je fajn,ten konec je pěkná třešnička.

28.08.2023 - 09:59

6(1.)
:-D:-D:-D

28.08.2023 - 09:51

7(7.)
Renka: Moc rádo se stalo.

28.08.2023 - 09:47

6(4.)
Děkuji všem za čtení :-)

28.08.2023 - 09:46

10(3.)
Úžasné. Moc se mi líbí.

28.08.2023 - 01:17

4(2.)
Mám rád vtipné ptákoviny. A tahle je skvělá.

28.08.2023 - 01:11

3(1.)
Dlouho jsem se tak nepobavil a ještě více se mi to umocnilo při živé představě jak tuto báseň pateticky recituje v pořadu Nedělní chvilka poezie známá recitátorka, laureátka Státní ceny, zasloužilá umělkyně Ludmila Pelikánová, nositelka Řádu práce...

28.08.2023 - 00:58

13(13.)
Oskar Koblížek: Díky souhrnně za všechny komenty.....a za návštěvu..

27.08.2023 - 21:56

10(4.)
Dandy: Tak dík.

27.08.2023 - 21:55

10(3.)
Hanulka: Jsem rád, že pobavila, díkec.