Mlčeti Zlato: Děkuji za milý komentář. Jsem tu nová. A ano, nádherné to bylo.
Jak říkají Rusové: "Není ošklivých žen, jen vodky bývá málo".
Inu človíček se občas zmýlí. Co by to ale bylo za chlapa, kdyby to nezkusil, že? :o)) Možná přidat ještě aspoň pětikajdu...
Halt... čeká nás to asi všechny. A co se týče škrtání...v jednoduchosti je síla. Myslím, že to říká vše, co měl autor na mysli.
Tohle by si měli povinně přečíst všichni. Palec nahoru!
Smál jsem se, až mi z nosu ukáplo! :o))
Veselé.
Na oběd chodit s odborníkem na zuby,
není žádný med, furt ti kouká do huby.
Na oběd chodit s odborníkem na zuby,
není žádný med, furt ti kouká do huby.
:-)) Ano je dobré vlastnit pyje
však nesmí vypadat
jako když žirafa pije.
však nesmí vypadat
jako když žirafa pije.
Hanulka: Děkuji moc,včera jsem zase jednu napovídal . Ta hudba je moc pěkná pani tady bude mít koncert.
Obdivuji kamaradku že se ji to chce přepisovat..
Obdivuji kamaradku že se ji to chce přepisovat..

