Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.08.2023 - 06:46
komentářů7(5.)
Napsal si to skvěle, mluvou mladého muže, připomínáš mi mého syna, ty víš. Dobrá parodie na jedničku. Někdy i mne těmi radami štvou....máš stoprocent pravdu. Ať se ti daří !
přidáno 25.08.2023 - 00:18
komentářů11(11.)
:D pobavila.
Vy že jste moje matinka?
Pro mě jen pouhá vzpomínka.
Je snad víc kariéra či chlap, než rodina?
Nemám vás zapotřebí bo bych se poblila.
přidáno 24.08.2023 - 23:11
komentářů11(10.)
Modřín: dík moc
přidáno 24.08.2023 - 22:30
komentářů4(2.)
Podstata mě oslovila.
přidáno 24.08.2023 - 22:19
komentářů2(2.)
Jsi takový přírodní člověk, což je fajn.
přidáno 24.08.2023 - 22:16
komentářů7(4.)
Rád bych začal, ale došla mi viagra.
přidáno 24.08.2023 - 22:09
komentářů4(1.)
Hezky jsi to napsal, ale nevím, jestli ti bojovníci jsou spokojeni s potomky. Myslím, že moc ne.
přidáno 24.08.2023 - 22:03
komentářů3(1.)
Akácie i báseň se mi líbí.
přidáno 24.08.2023 - 21:57
komentářů7(3.)
Líbí a moc.
přidáno 24.08.2023 - 21:39
komentářů9(6.)
Super
přidáno 24.08.2023 - 19:34
komentářů4(2.)
Psavec: Díky. :)
přidáno 24.08.2023 - 19:23
komentářů4(1.)
Zaujala.
přidáno 24.08.2023 - 16:54
komentářů7(3.)
Neu: Ne, jen jsem to vykradl, protoze z tehle rad bleju. A rano sexem zaclo, ten clanek jsem uvidel az pak, samozrejme jsem ho celej necetl. Nekdo je trebas sam, uplne na dne po rozchodu a oni mu radi, tralalala, zacnete rano sexem!
přidáno 24.08.2023 - 15:30
komentářů7(2.)
Ta poslední věta se dnes objevila v článku na seznam.cz "jak prožít ideální den" sekce Ráno "den začněte sexem, potom něco napište a vytvořte (radí spisovatelé) a ráno je pak ideální zakončit návštěvou terapeuta, kdy člověk druhému nejvíce řekne".
Doufám, že s tím nemáš nic společnýho.
přidáno 24.08.2023 - 13:41
komentářů9(7.)
hodně
přidáno 24.08.2023 - 13:41
komentářů13(9.)
Moje nejoblíbenější bylina, mám ji na žebrech vytetovanou - a krásná báseň
přidáno 24.08.2023 - 12:58
komentářů7(1.)
První půlka je skvělá hlavně tahle pasáž s šelmama. Výstižné:)
šelmy už spí, přežraný z jatek u zdroje vody
navždy svoji
po boji na hnoji se opojí
už proti sobě nebrojí, vyhasly touhy
co k pití, cvrček noční neporadí
přidáno 24.08.2023 - 11:56
komentářů4(4.)
Ok, nazouvám sandále a vyražím do světa:-)!
přidáno 24.08.2023 - 09:45
komentářů4(4.)
Sasanka: No vidíš, ani to nebolelo!
přidáno 24.08.2023 - 08:12
komentářů7(2.)
Moc hezká. Je dobře, že jsi jí našla :)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming