|
...
|
|
nebo italsky barevná? ;)
Výjádření mé nálady, která je taková jaká je, a přála bych si, aby taková byla napořád. Cejtím se fákt skvěle.
Mimochodem : Kate Nash - Foundations : Check it out. ;) chichi.
|
|
feeling red.
/spíš momentka.. na povidku moc kratke/
|
|
Tak tohle vzniklo při jedné naprosto ulítlé náladě... Prosím o komentáře.:o)
|
|
Je to... slohovka... co víc byste chtěli...
|
|
Požadavky jedné malé holčičky ohledně toho "pravého". :)
|
|
Průběh minulých deseti minut ...
|
|
... něco trošku delšího...
enjoy it...
|
|
Je to bez kontextu, který možná může chybět...
|
|
Tak staré "dílo" a přesto se k němu stále častěji vracím..
Vlastně, nikdy jsem ani nechtěla zveřejňovat [kdekoliv] toto dílko, ale, přeci jen, potřebuji znát názor i na něco, co už jsem dlouho nepsala..
|
|
inspirováno životem.
je mi.. nějak podivně. /přiznávám - v hlavě to vypadalo mnohem líp./ a.. co víc.
Jen..: http://www.youtube.com/watch?v=lsWsasqIoyk
|
|
http://liter.cz/Povidky/196565-view.aspx
|
|
Beze smyslu, bez pointy.. příliš jednoduché..
stejně, jako já.. a kašlete na to.. protože jsem to já, ne vy ..
|
|
Velmi, ale opravdu velmi staré. A taky velmi, ale velmi nedokonalé. Uvědomuji si, že tam pár věcí nesedí, ale .. neřešte to . ;)
|
|
...
|
|
ovlivněná Bukowskim
|
|
*někdy jste tak sami, až to proste dává smysl.* /Bukowski/
/yellow ledbetter, eddie vedder a celý pearl jam/ - /grunge is dead - and it looks like no-one care/ :(
|
1|2
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
shane řekl o Nikytu :Milá, temperamentní a okouzlující dívka, se kterou se dá bavit prakticky o všem. Má rozsáhlé zájmy i všestranné znalosti a obdivuhodnou inteligenci. Skvěle veršuje česky i anglicky a nemá problém s plynulým přechodem mezi těmito jazyky. Svého času mne poctila svým přátelstvím i důvěrou a zahrnula mne spoustou informací i veselých historek. Náš kontakt spíš připomínal running commentary! Byl jsem rádcem, důvěrníkem, arbitrem ve věcech života i prvním kritikem některých dílek. Někdy jsem se dost zapotil, protože mé znalosti mají díry a mé IQ , ač slušné, na Menzu nestačí... Milá Veroniko! Nevím, kdy a kde se zas potkáme, ale chci Ti poděkovat za všechny ty krásné chvilky tady s Tebou. Bavily mne veselé historky ze života psích slečen i z Tvého vlastního, nutila jsi mne přemýšlet o věcech, které by mne jinak míjely a řešit to, nač bych si jindy netroufal. Bylas má múza i inspirace, Tvá důvěra mne těšila i zavazovala. Well, přečetl jsem si s údivem, cos tu o mně prohlásila a na chvilku jsem ztratil řeč! Snad právě jen Tvá nepřítomnost v kritickém okamžiku zabránila globální katastrofě...;o)))))))))))))))
))))))))))))))))))))))))))))))

