|
Vím, že bych se neměla ani pokoušet shazovat před vámi svojí vlastní tvorbu, taky nechci aby to tak vypadalo, jenom chci říct, že se vám tahle báseň bude možná zdát trochu jako klišé, ale pro mě je to něco víc a v tuhle chvíli mně ani moc nezáleží na vašem názoru. V každém případě za ně stejně děkuji.
|
|
"Raz ťa tu nájdem a spadnem z nôh
a budem mať pocit, aký má len Boh."
:))
Pavol Habera
|
|
|
|
|
|
Chtěli byste se dotknout prsty nahého těla svých snů. A je dobře, že to chcete.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
jen pro dva
|
|
|
|
|
|
Dnes má narodeniny
http://www.youtube.com/watch?v=V7dNdiqOiMk
|
|
|
|
|
|
Psáno pro ni.
|
|
|
|
V tejto verzii bola napokon prednesená na obrade, v sobotu, 6.9.2014.
|
|
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
viktor kristian [18], Indigo M [17], Kleriska.KX [17], mája [17], mikita [15], Zephyr [14], TheLivingCore [13], barbora čechurová [3], kokoskarakoska [3]» řekli o sobě
katitek řekla o Delivery :Tahle holčina má strašně velkej talent. umí napsat to, co jiní ne. a její styl psaní.. dost mě dostává ta upřímnost a ten kus jí samotné v těch dílech, ty zpovědi. Teress, jsi skvělá, piš dál.

