Kategorie všechny

........................
přidáno 23.10.2007
hodnoceno 3
čteno 2241(16)
posláno 0
přidáno 15.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1800(15)
posláno 0
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo. (Jean Dutourd)
přidáno 12.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1837(23)
posláno 0
...
přidáno 04.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1506(10)
posláno 0
HAIKU
přidáno 04.03.2008
hodnoceno 3
čteno 2114(19)
posláno 0
Varování: nedoporučuje se konzumovat toto diabetikům-tak moc je to přeslazený! Je to jediná věc tohoto druhu co sem kdy napsal a je to absolutní shit,propadák a humus a upřímně se za to stydím a proto to se dávám abyste viděli jaký láska dělá z lidí voly. Prosinec 07
přidáno 21.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1627(13)
posláno 0
přidáno 07.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1762(12)
posláno 0
Kytky vadnou pod Tvým úsměvem a léky nezabíraj.........
přidáno 27.04.2009
hodnoceno 3
čteno 1849(17)
posláno 0
Taková krátká hravá básnička..
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1759(14)
posláno 0
Tak takhle to tu bude vypadat,jestli čím dál víc lidí bude věřit plastikám.
přidáno 06.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1896(13)
posláno 0
přidáno 18.07.2009
hodnoceno 3
čteno 1962(15)
posláno 0
přidáno 09.03.2009
hodnoceno 3
čteno 1391(20)
posláno 0
přidáno 21.06.2009
hodnoceno 3
čteno 1434(18)
posláno 0
...řádky zabalené do černýho sukna...
přidáno 18.01.2010
hodnoceno 3
čteno 1421(13)
posláno 0
jmenuje se tak jedna knížka, co jsem četla, když jsem byla malá, tak se omlouvám že jsem si to půjčila...
přidáno 17.01.2010
hodnoceno 3
čteno 1968(12)
posláno 0
Je to krátká povídka o nečem, co pravděpodobně postihlo každého z nás - o depresi. Omluvte prosím gramatické chyby.
přidáno 20.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1349(16)
posláno 0
Spomenul som si dnes na Puerovu báseň " Básníci " a tak nejak ma napadlo týchto pár veršov ... také jednoduché, ale možno sa bude páčiť :)
přidáno 06.09.2009
hodnoceno 3
čteno 1541(17)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Singularis řekla o VKate :
Má vynikající literární styl, její díla jsou důkladně promyšlená a mají logickou stavbu. Dává si na nich záležet a nechybí jí ani smysl pro humor ani cit pro to, kdy jej použít. :-) Její román o princezně Nie, která se zamilovala do dívky, ale zlý král ji nutil do sňatku s princem Viktorem, patří k mým nejoblíbenějším delším dílům na Psancích a mohu jej doporučit všem, komu není lesbická láska proti mysli.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming