Kategorie všechny

Nemám ráda anotace, takže čtěte a uvidíte.
přidáno 01.12.2007
hodnoceno 3
čteno 1924(20)
posláno 0
Tak todle je další z mých povídek kdy mi ruce jely po klávesnici a mozek nestíhal.Prosím o komentáře.Děkuji. Mám víc verzí,tak mi pište a já je sem dam.
přidáno 13.11.2007
hodnoceno 3
čteno 1589(15)
posláno 0
...zase jsem se jen potřebovala vypsat. Jako "dílo" to asi nestojí za moc, ale napsat jsem to musela...Ani nevím, jestli to patří do úvah...?
přidáno 10.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1890(11)
posláno 0
Kniha Reportáž psaná na oprátce mne nenechala chladným. Báseň, jako poklona odvaze, kterou Fučík prokázal.
přidáno 01.05.2008
hodnoceno 3
čteno 1832(14)
posláno 0
Třítaktní - zemřelá - docela
přidáno 15.10.2009
hodnoceno 3
čteno 1600(19)
posláno 0
Občas toho člověk slyší...
přidáno 07.02.2009
hodnoceno 3
čteno 2039(13)
posláno 0
snění
přidáno 14.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1362(19)
posláno 0
přidáno 28.09.2008
hodnoceno 3
čteno 2103(37)
posláno 0
i to se občas stává... prosím o komentáře..
přidáno 28.10.2007
hodnoceno 3
čteno 1867(21)
posláno 0
Třeba bylo všechno jinak...
přidáno 24.12.2008
hodnoceno 3
čteno 1805(23)
posláno 0
přidáno 16.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1781(14)
posláno 0
přidáno 13.02.2009
hodnoceno 3
čteno 1524(11)
posláno 0
prolom
přidáno 17.10.2007
hodnoceno 3
čteno 2437(17)
posláno 0
úchylně praštěná básnička
přidáno 21.12.2008
hodnoceno 3
čteno 2025(12)
posláno 0
HAIKU
přidáno 20.01.2008
hodnoceno 3
čteno 1753(38)
posláno 0
...nemám ráda nebe bez slunce...
přidáno 17.04.2008
hodnoceno 3
čteno 1683(11)
posláno 0
snad ještě dostanu šanci
přidáno 18.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1802(13)
posláno 0
je to nebáseň.. a přitom i úvaha..
přidáno 30.01.2009
hodnoceno 3
čteno 1578(15)
posláno 0
Nevím jestli je ta english úplně Ok,ale tak,co už ....
přidáno 07.10.2008
hodnoceno 3
čteno 1559(16)
posláno 0
někdy se prostě dostaví pocit, že ať děláte cokoliv nemůžete vyhrát
přidáno 04.06.2008
hodnoceno 3
čteno 1770(12)
posláno 0
» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]
» řekli o sobě
Umouněnka řekla o Sucháč :
Vděčím Ti za mnohé... Slova to nepopíší, ale až jednou budu držet své první poetické dílo v rukou, vždy budu s vděčností vzpomínat na člověka, který mi dal pocit, že někam patřím a zavedl mne k lidem, kteří mi pomohli zrovna tak. Bez Tebe a Tvé sbírky by nebylo mnoho světla, které mne táhne nahoru a nutí mne být lepším člověkem. Děkuji a nechť se naše cesty i nadále kříží. :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming