|
Žažít zklamání, dále žít jen nadějí... A potom nastane zlom - žít či nežít?.........Nevím, co víc dodat. Snad je to, že je to snad to nejsmutnější, co jsem kdy napsala....../žánrem je to tak trochu i fantasy/
|
|
Přečtěte si to a uvidite.nejsem extra básník
|
|
|
|
Tohle je krásná vzpomínka na jeden teplý večer na břehu řeky.
|
|
|
|
I takhle někdy život končí
|
|
.
.
.
|
|
...další "Matějovská"...aneb dobrý služebník, špatný pán.
|
|
jsem to opravdu já?
|
|
|
|
|
|
Ehm,tak teda...zase je to to samý...:-D není to nic extra,ale přesto pls pište komenty a hodnoťte...;-)
|
|
|
|
Obejmi mě, prosím!
|
|
Pravda tě naučí vážit si lži.
|
|
:(
|
|
a víla?
|
|
Když se ztratite v životě
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 2» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o tlachapoud :Střez, střez se Tlachapouda, milý synu. Má tlamu zubatou a ostrý dráp. Pták Zloškrv už se těší na hostinu, vzteklitě číhá na tě Pentlochňap. -- Lewis Carrol: Alenka v říši divů (a za zrcadlem) (v překladu Aloyse a Hany Skoumalových)

