|
logika? CO JE TO???
|
|
Originál: http://www.mvj.cz/2009/poezie/lide/jsem/
Čím více slova převracíme na jazyku, tím spíše se dostaneme do začarovaného kruhu vlastní mysli.
|
|
projev. dojem. dojezd-rozjezd. vzkaz. dopis. nic. kus textu. text jemu. on. a ja.
|
|
asi ano.asi ne. a ještě něco. kdo hledá, najde. ano. v básni. je-li to báseň.
|
|
Originál: http://www.mvj.cz/2009/poezie/lide/osobnost/
|
|
... jestli u Vás sněží za oknem... je to ta lepší varianta...
|
|
|
|
|
|
asi neni vubec dobra. ale znamena ted nejvic, co mam.
foto deviant art - Eeeeeh-Oooops. (nebo tak nejak.D)
|
|
|
|
... ale ne všechny ... /nemusí být vždycky o lásce/
|
|
|
|
Žeby další skrytý význam ? /Starší dílko, ale sedí stále stejně dobře/
|
|
Každý si to udělá tak jak umí nejlépe.......
|
|
...když i naděje umře...
|

