341.gif
datum 18.05.2008
ying-yang 30, žena, skoro Praha
mailbox
komentářů 9/40


....Ztratila jsem svůj život mezi všemi těmi papíry...

jsem jen jakýmsi stínem...v podsvětí...ale bohužel nemám ten zlosynský přehled o všem co se šustne...snažím se číst...snažím se psát a něco z toho dohromady dát...asi mi chybí jakási motivace..tak vás kteří jste zašli tak daleko a toto si přečetli prosím...napište mi nějaký pěkný či nepěkný komentář...a já se pokusím odvděčit, pěkným či nepěkným dílkem.

ve svém "životě" jsem dostala příležitost pro obrovský úspěch...osobní štěstí...úžasné přátelství...jenže zmizelo...a zůstalo pár vzpomínek a prázdná skořápka ve, které se už opravdu jen zřídkakdy zjeví nenápadná myšlenka a ještě řídčeji se mi podaří jí zachytit a ztvárnit...takže moje nynější tvorba je jakási takási..pokulhávající směsice čehosi.

Ještě nadávno bych řekla...mé záliby jsou: psaní potrhlých nesmyslných básní nasáklých ironií,
focení zbytečných, úžasných, fascinujících, originálních a praštěných fotek,
čtení Pratchettových zajímavých, nápady nasáklých a jiných namátkou v knihovně vybraných knih,
navštěvování zajímavých i nudných fotografických či jiných výstav,
poslouchání výborných muzikálů nejčastěji Bídníků a zpívání si spolu s jejich hrdiny,
chozaní do kina na hlubokomyslné, umělecké i praštěné, hloupé filmy,
sledování, čtení a jiné zabývaní se Loveless
.....a ještě pár dalších věcí, které už mě ani nenapadnou...ale dnes jediné co můžu říci je, že se snažím těmto věcem, činnostem zalíbit a něco sakra dělat..nemůžu stále jen koukat do prázdna...

"Byla součástí lidí s nimiž se nikdy nesetkala, prostírala se jako mlžný opar mezi lidmi, které znala nejlíp a kteříji pozvedli do svých větví," Mrs Dalloway
»jméno
»heslo
registrace
» narozeniny
Euthanasia [14], coffeemaker [14], selan [14], Nesse [13], Shiva [12], Všetci [11], Elissbeth [10]
» řekli o sobě
wojta řekl o "Autor"sám :
Nemám rád, když mě nutí, dělat něco z chutí. To se mě právě stalo, že chci vložit další ,,dílo" a hle, nejde to. Nejsem dosti aktivně kritický a počet vložených děl, začíná převyšovat počet kritik. Jistě, mohl jsem to přejít mlčky, zkritizovat nebo pochválit jiného autora- autorku, mohl jsem .... . Ale to se neslučuje s mým naturelem, avšak dříve, než-li začnu pěnit, bych se měl zeptat sám sebe k čemu to všechno vlastně je ? Někdo moudrý napsal, že inteligenci nelze jednoznačně definovat, ale je to zhruba stav přizpůsobení se lidem, kteří nebyli ochotni se přizpůsobit. Je to věc názoru, ale abych dostál pravidlům, budu kritizovat - sám sebe. Pravidla to nezakazují, navíc já se dostatečně znám natolik, abych věděl, co si mohu jako kritik k sobě, jako autorovi dovolit, mohu se proto plně opřít do významu díla, které jsem jako autor napsal a které současně, jako kritik kritizuji. Jednou jsem měl napsáno v posudku: v kolektivu je oblíben i když jej svým jednáním, často rozvrací. Tenkrát jsem se zlobil, dneska tomu musím dát za pravdu.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C


Tapety na plochu ¬


Wallpapers

WallpapersApple MacBook

Na skvělém Macbooku vám půjde skládání básní pěkně od ruky.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.

© 2007 - 2024 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku