Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 25.10.2022 - 10:30
komentářů9(2.)
Ziny, souhlasím s Gorou, je-li listí přirovnáváno k červeným bleskům. To je metafora, i když velmi originální. Haiku je nejblíže třetí dílko, které je prosté, netřeba ani ohromujících přesahů. Je to haiku obraz. Druhému dílku také moc nerozumím. Chceš vyjádřit, že co jeřáb, to stání na jedné noze? :-)
přidáno 25.10.2022 - 10:23
komentářů7(7.)
borovice: Bylo to rozkošné dívat se na ni, jak se prohlíží, jak si i ručkou pomáhá, aby lépe viděla, a jak své tělo miluje.
přidáno 25.10.2022 - 09:30
komentářů9(1.)
Ziny, poslední je mi nejmilejší, krom dovysvětlujícího prvního řádku... v prvním totiž vidím metaforu /červené blesky/ a druhému moc nerozumím:-) - proč jako v Praze? Myslíš snad stroj jeřáb? Má to být senrju?
přidáno 25.10.2022 - 08:40
komentářů9(7.)
Poklona, pěkné.
přidáno 25.10.2022 - 08:23
komentářů9(6.)
Pěkné i se šťopkou, akorát to s tou rtutí jsem nepochopila.
přidáno 25.10.2022 - 08:20
komentářů12(10.)
Zkouším doma
ten můj trezor
vdolky, vodku, tupláka.
Neuspěl jsem,
smutně hledím
dolu na svého
parťáka.
přidáno 25.10.2022 - 07:45
komentářů4(3.)
The tiger, which is...
přidáno 25.10.2022 - 00:26
komentářů4(4.)
Povedená věc...
přidáno 25.10.2022 - 00:25
komentářů11(8.)
První strofka je nejpovedenější...
přidáno 24.10.2022 - 23:02
komentářů11(7.)
borovice: Díky. Ono je tady opravdu hodně smutno.
přidáno 24.10.2022 - 22:47
komentářů11(6.)
kristine: Díky, snažím se o to, ale většinou z toho vyjdu jako podivín. Což mi možná i vyhovuje. Jinak krásná rýmovačka.
přidáno 24.10.2022 - 22:16
komentářů9(5.)
Moc se mi líbí.
přidáno 24.10.2022 - 22:15
komentářů12(9.)
Gora: borovice: Děkuji pěkně.
přidáno 24.10.2022 - 22:14
komentářů12(8.)
Dandy: Děkuju.
přidáno 24.10.2022 - 22:09
komentářů9(4.)
Opravdu velmi podařené, krása /a tohle slovo nepoužívám/.
přidáno 24.10.2022 - 22:07
komentářů12(7.)
Super...
přidáno 24.10.2022 - 22:06
komentářů25(23.)
borovice: těším se z toho!! dík.
přidáno 24.10.2022 - 20:53
komentářů11(5.)
Vytvoř si svět vlastní
Kde se budeš cítit šťastný
Toxických lidí se zbav
Užívej si, dobře se bav
přidáno 24.10.2022 - 20:39
komentářů9(3.)
Geniálně nádherné
přidáno 24.10.2022 - 20:17
komentářů9(2.)
Moc se mi líbí. Tak moc, že ani nevím proč...

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming