kmotrov: Dík za návštěvu, prokletý. Já bych to normálně nevysvětloval, ale když vznikla v debatě nejistota...
Třetí text darmošlapovsky nejvíce originální. Se smyslným přesahem.
Z první sloky je mi až úzko. Ale zároveň se do ní umím nejvíce položit...
Třetí text je pro mě přenádherný, multismyslový, přitom ne prvoplánově. Bravurní haiku jako z knížky. Užívám si ho.
Pohnojený život, to tak bývá, námět fajn. Na rovinu, hrozný rýmy, prvoplánový gramatický, zkusil bych to bez rýmů.
S tím tvrdým Y jsem to pochopil, je dobré, když je název součást textu, moc pěkná miniatura.
Třetí velmi dobré, kouzlo obyčejného okamžiku, jasný zlom v textu, nedořečené, prosté jak se na haiku sluší.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
lidus řekla o journeyman :básník sympaťák :-)

