Psavec: Hříšek mládí, Milane! Díky...;-)
človiček:
Vždyť jednou musíme tam přece,
jedno je, zda tak nebo tak,
uplyne čas jak voda v řece,
dokud jsi, s touhou zkus si hrát...:-D
Vždyť jednou musíme tam přece,
jedno je, zda tak nebo tak,
uplyne čas jak voda v řece,
dokud jsi, s touhou zkus si hrát...:-D
Sasanka: Děkuji, květinko!
Teď spíš jen zkonejší mne v spánek
vítr, co po úbočích vál,
v lukách i lesích do sasanek
svá tajná přání šeptával..
;-)
Teď spíš jen zkonejší mne v spánek
vítr, co po úbočích vál,
v lukách i lesích do sasanek
svá tajná přání šeptával..
;-)
Dandy: Díky! Je to prastarý hříšek, už z r.2009...Občas je úsměvné si připomenout, jak člověk psával, když začínal a podléhal více pocitům. :-D
Maličký tichý koutek
kde dotýkáš se šílenství.
Oblečen v andělu
za každého počasí.
kde dotýkáš se šílenství.
Oblečen v andělu
za každého počasí.
Někdy se člověk musí znovu naučit smát
aby dokázal ocenit drobné střípky štěstí.
aby dokázal ocenit drobné střípky štěstí.
Ano je to jako vytrhnout srdce z těla,vrátit půlku a čekat co se bude dít.
Na vstupní báseň je to moc dobré, vítej a jak by řekl A.J.Rimmer sláva nebo šílenství čeká ;) A to velké Z znamená asi velkou zimu nebo jí vykáš...
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
mannaz řekla o Singularis :Velice originální autor. S precizně napsanou prózou. Tvoří vlastní svět, který je opravdu jediněčný a stojí za to do něj vstoupit.

