Dandy: no vidíš, napsal si to tak jako by si byl doma u krbu a s někým koho miluješ... až tak to bylo uvěřitelné,no a taky jsem si říkala hmm chlap vaří :)
Každý máme nějaké své povzdechnutí, těžko se tvoří ideální život v dimenzi zdejší... Přeji, ať je co nejlépe.
Krásná, jen místy se mi zadrhává rytmus, nesedí počet slabik. Moc se mi líbí to přirovnání ke kopýtkům hříbat :-)
Sasanka: Červená knihovna? Napsal jsem ji v praci než bylo padla.
Jen ten krb tam praskal.
Jen ten krb tam praskal.
Hodně zmatená. Lepší o půlku kratší,ale lépe myšlenkově vytřízené. I když ono se to hezky říká...
Být opuštěn mezi svými
to jsou vztahu dýmy.
Dotek zbavuje viny.
to jsou vztahu dýmy.
Dotek zbavuje viny.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Helee řekla o Kleriska.KX :Ještě teď mám Tvou vůni ve vlasech... Znamenáš mnoho a nepřestaneš.

