Úplně vidím jak olizuješ tu cukřenku a do toho hraje bůh ochraňuj královnu :D líbilo...
Mně naopak přijde , že to opakování má svůj význam, ostatně já také ráda opakuji , záměrně :-)
Lenča: příští týden budu nahrávat album, kde ta písnička snad bude. Mělo by to vyjít na jaře :)
Gora: a přitom je to o návratu k rodině po velký krizi :D
Nádherné. Hlavně to pomněnkové klišé a zelený vesmír :-)
Krásné, moc se mi líbí ty stažené žaluzie noci...
Vážně moc hezká :-) Jen bych se taky přimlouvala za neopakování stejných slov či slovních spojení.
Gora: To ano, a cesta k sebelásce je pak opravdu náročná. Díky za přečtení :-)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
LoveWillTearUsApart řekla o Lay :moc se neznáme, ale rozumí mi. a její díla v sobě něco mají.

