človiček: já se snad poprvé v životě začnu červenat :)
Pomněnkové klišé
šimrá v břiše
zvonečky cinkají tiše
v rytmu něhy.
Vyzrazeni v trávě
jak hravě jedním
bodem, vesmírem.
dotykem, stykem
ruměncem na tváři.
šimrá v břiše
zvonečky cinkají tiše
v rytmu něhy.
Vyzrazeni v trávě
jak hravě jedním
bodem, vesmírem.
dotykem, stykem
ruměncem na tváři.
Pěkný,tak snad si nepřestala psát a jednou se sem vrátíš ;)
Miňko:
takový dětský hravý, klidně bych to dal i do škol do hudební nauky 1.třídy na vysvětlení nástroje
takový dětský hravý, klidně bych to dal i do škol do hudební nauky 1.třídy na vysvětlení nástroje
Je brzo na mráz a na mrazivá slova vůbec. Jaro přeci přijde i po té nejkrutější zimě.
Zlaté listoví bych jednou vyměnila/vynechala, aby tam nebylo dvakrát, jinak fajn poetika...
Můra73: díky ti, Můrko, sovy a zasněžený les - o tom se mi občas zdává - pěknou neděli!
Hezké, od začátku do konce. Stojím tam na vršku, už slyším zvuk kopýtek a za ním sípání vlčí smečky, musím se ztratit (tak jako sovy).
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
sttyler [18], Dominik [17], JPslash [12], Valentýna Samková [10], Martin [9]» řekli o sobě
Nikytu řekla o shane :Kdybych měla někdy roztát, bylo by to tehdy, kdy by mi vyznal lásku. Takhle krásné píše básně!;-)

