Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 28.12.2022 - 15:39
komentářů12(3.)
Alan_Noak: tak ono se to málo ví, ale prosinec je většinou podzimní měsíc...podzim končí až 21.12. ;)
přidáno 28.12.2022 - 15:37
komentářů5(5.)
připomíná mi to atmosférou Klostermanna nebo snad Demla...začátek jako od L. Klímy...povedené...kdyby muž neměl kolo, ale třeba pušku...to by bylo mnohem tajemnější
přidáno 28.12.2022 - 15:25
komentářů13(6.)
človiček: Na to, že tě bili /za pravopis/, není to slavné:-)
přidáno 28.12.2022 - 15:08
komentářů4(3.)
Ty jsi prostě Lennie Small!
přidáno 28.12.2022 - 13:34
komentářů4(2.)
Psavec: Dík,
přidáno 28.12.2022 - 13:32
komentářů4(4.)
Psavec: Díky
přidáno 28.12.2022 - 12:11
komentářů4(1.)
Pěkná inspirace při práci.
přidáno 28.12.2022 - 12:07
komentářů4(3.)
Silou jsou prožitky, to sedí.
přidáno 28.12.2022 - 12:01
komentářů12(2.)
Nakoukl sem podzimní čas.
přidáno 28.12.2022 - 11:03
komentářů12(8.)
Libi
přidáno 28.12.2022 - 09:41
komentářů12(1.)
Ač je konec prosince, ocitl jsem na chvíli uprostřed podzimu.
Příjemné to je.
přidáno 28.12.2022 - 08:56
komentářů12(12.)
Můra73: Působivé zpracování tak vážného tématu.
přidáno 28.12.2022 - 08:33
komentářů13(5.)
Gora: Zapomněl na adresář matla, matla co píše s patra chtěl by tě znát, šanci textu dát.
přidáno 28.12.2022 - 08:28
komentářů13(4.)
Jsi kněžnou pravopisu a ten se soustavně mění, kdo ví kterým jazykem vládl jsem v minulém přestrojení. Matla jsem, snad mnohokráte sál já z prsu historii dějepisu. Často zbit za diktát, stvořen pochroumaný unikát. Vytloukli mu hlavu, milost žádá po právu, v studu halí tvář ten pobuda tmář.
přidáno 28.12.2022 - 08:12
komentářů4(3.)
Gora: Díky za přečtení Goro. Kategorie byla úklep, opraveno.
Takže povídka o sebestředné masturbaci? To beru :)
přidáno 28.12.2022 - 08:10
komentářů13(3.)
Dandy: V knize knih hodně listů chybí řekl bych. Každopádně jde o poslední úspěšný román v historii nakladatelství světových dějin, kde knihy starší už se moc nečtou ačkoli psány kameníky.
přidáno 28.12.2022 - 08:01
komentářů13(2.)
Prolétla jsem, ty chyby mi docela překážejí v pohodlném čtení textu, třeba jen MNĚL v poslední větě je pro mne těžko akceptovatelné... ale je tam toho hodně. I hrubek.
V podstatě ateistický text...
přidáno 28.12.2022 - 07:58
komentářů4(2.)
Jo a jako báseň mi to tedy nepřišlo:-)
přidáno 28.12.2022 - 07:57
komentářů4(1.)
Trochu sebestředné:-), pro čtenáře erotiky snad...
jen ta přejetá štěňata mne překvapila:-(.
přidáno 28.12.2022 - 07:55
komentářů23(15.)
Karpatský: díky za upřesnění!
» narozeniny
Pavel F. [13], Dream [13]
» řekli o sobě
Máta řekla o Amelie M. :
Fascinuje mě její humor a nadhled, do kterého dokáže zabalit životní moudrost a když je potřeba, okořenit ho i špetkou hořkosti. Umí mě rozesmát i rozplakat a to se povede málokomu. Krom toho je nesmírně milá čtenářka a velká podpora. Díky!
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming