Do té jsem asi ještě nedorostl. Jsem víc přímočarý. Atmosféra jsem vstřebal. dík
Sasanka: Diky moc jen ten můj počitač je opravdu na nic prý odstrani chyby.
Kamarádka to chytla bez oprav.
Kamarádka to chytla bez oprav.
Musela jsem jí přečíst dvakrát a ignorovat tu gramatiku,jak je u tebe zvykem. Je fakt dobrá,jen je tam snad navíc: do dne "To" vplout.
Vítej na Psancích
pane zakletý v čase
co sníš o vlcích.
Ten slabý plamen
je potřeba oživit
ať můžeš svítit
na cestu lidem
žijícím v propasti.
pane zakletý v čase
co sníš o vlcích.
Ten slabý plamen
je potřeba oživit
ať můžeš svítit
na cestu lidem
žijícím v propasti.
Hoď kamenem ty ,kdo bez vinny. Marně čekáš soud. Všichni se brodíme močály pochybení. V vzájemnosti nezabředneme hlouběji.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Yarrod řekl o mr Scraper :Omae wa otaku janaika?!

