přidáno 24.03.2026
hodnoceno 3
čteno 98(4)
posláno 0
něco v našem jemném prostoru se stalo
pro někoho víc než dost
pro někoho nic
anebo k uzoufání málo
asi jsi nestihl zapálit tu svíčku s můrou na knotu
snad láska ke komfortu
není to, můj milý, deníček
udušená můra za záclonou, slovy básniček
přidáno 26.04.2026 - 10:00
Pěkná.
přidáno 25.03.2026 - 10:58
Brigita: Nevím jak sem hodit emotikon srdíčka :-) Takže tak.. ,-)
přidáno 25.03.2026 - 07:51
Hezké a takové jemné, jako název. :-)

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jemný prostor : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů | podobná díla

Následující dílo autora : Ještě chvíli
Předchozí dílo autora : Co zní spolu, mizí

» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Le Jerrr řekl o Adrianne Nesser :
Anet... " upe nejvíc v pohodě holčina"--- takoýhle komentář by byl asi v dnešní době populární a zcela normální, ale myslím, že bude prostě stačit když napíšu: " Anet, seš super holka a moc si tě vážím, tak ať ti to zůstane....Už teď, i když mám ještě opici jak hovado, se moc těším na tu oslavu v Díře!!!: )
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming