:):):)
Tak hlavně opatrně s babičkou.
Chtěl jsem svést tu svou, ale ona na mě něco svedla, tak jsem nesvedl jí svést...
Tak hlavně opatrně s babičkou.
Chtěl jsem svést tu svou, ale ona na mě něco svedla, tak jsem nesvedl jí svést...
Homér: Ale to je úplně v pohodě. Někdo se něčemu řehtá a mně to připadá trapný a naopak.
Svět je pestrý a každý si najde to svoje.
Svět je pestrý a každý si najde to svoje.
Já ti nevím, Jeremy. Asi nejsem nalazený na tvůj podšálek humoru.
klííd pánové, valentýn je svátek zamilovaných, a jak dlouho bývá člověk zamilován? Není to svátek lásky....a tak to prostě také vnímám.
Darmošlap1960: Romane, ale ta zmínka o Kristovu citátu: snáze projde velbloud uchem jehly, než by bohatý vstoupil do Božího Království, je, aspoň pro mně, velice zajímavá.
Velbloud proleze uchem jehly,
ale bohatec ani s brýlemi netrefí
do Božího Království vchod.
Chaloupko, chaloupko, tak je mi vhod.
Velbloud proleze uchem jehly,
ale bohatec ani s brýlemi netrefí
do Božího Království vchod.
Chaloupko, chaloupko, tak je mi vhod.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
Severak řekl o Dívka v modrém :taková legendární pokémonka. Byl jsem na ní docela zvědavý co je zač, pak jsem se s ní potkal jenom jednou skoro doslova jen z rychlíku.

