:):):)
Tak hlavně opatrně s babičkou.
Chtěl jsem svést tu svou, ale ona na mě něco svedla, tak jsem nesvedl jí svést...
Tak hlavně opatrně s babičkou.
Chtěl jsem svést tu svou, ale ona na mě něco svedla, tak jsem nesvedl jí svést...
Homér: Ale to je úplně v pohodě. Někdo se něčemu řehtá a mně to připadá trapný a naopak.
Svět je pestrý a každý si najde to svoje.
Svět je pestrý a každý si najde to svoje.
Já ti nevím, Jeremy. Asi nejsem nalazený na tvůj podšálek humoru.
klííd pánové, valentýn je svátek zamilovaných, a jak dlouho bývá člověk zamilován? Není to svátek lásky....a tak to prostě také vnímám.
Darmošlap1960: Romane, ale ta zmínka o Kristovu citátu: snáze projde velbloud uchem jehly, než by bohatý vstoupil do Božího Království, je, aspoň pro mně, velice zajímavá.
Velbloud proleze uchem jehly,
ale bohatec ani s brýlemi netrefí
do Božího Království vchod.
Chaloupko, chaloupko, tak je mi vhod.
Velbloud proleze uchem jehly,
ale bohatec ani s brýlemi netrefí
do Božího Království vchod.
Chaloupko, chaloupko, tak je mi vhod.

