Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 16.06.2023 - 10:50
komentářů9(2.)
Sasanka: Doufám, že nemáš psiska :-)
přidáno 16.06.2023 - 10:49
komentářů16(12.)
Sasanka: Moc děkuji. Pořizoval jsem ji velice draho.
přidáno 16.06.2023 - 10:49
komentářů9(1.)
Jo tohle mě bere.
přidáno 16.06.2023 - 10:48
komentářů16(11.)
Pěkná.
přidáno 16.06.2023 - 09:12
komentářů12(3.)
Pěkná
přidáno 16.06.2023 - 08:30
komentářů3(1.)
Najmä prvé dve, kopretiny majú aj niečo naviac.
přidáno 16.06.2023 - 08:16
komentářů12(2.)
Náhodou, je to hezké, proč hned klišé? Dobří básníci přece nemusí psát jen ódy, poznají se i podle maličkostí.
přidáno 16.06.2023 - 08:06
komentářů13(5.)
pusa či víc nikdy nic nepokazí ;)
přidáno 16.06.2023 - 08:04
komentářů1(1.)
aspoň viděly ;) :D
přidáno 16.06.2023 - 07:41
komentářů12(1.)
Kouzelná. Rád jsem četl.
přidáno 16.06.2023 - 07:40
komentářů8(6.)
V některejch řádkách je o hodně víc slabik, takže se mi ty řádky s jejich rýmem blbě čtou. Ve dvou větách za sebou napsané slovo "ebenovém" mě ve čtení zarazilo, zaškobrtlo. Obsahy jednotlivých řádek básně jsou pro mě krásný.
přidáno 16.06.2023 - 07:39
komentářů16(10.)
Trochublázen: Díky moc
přidáno 16.06.2023 - 07:29
komentářů5(5.)
Trochublázen: alternativ: dříve než dopečou se bifteky:)
přidáno 16.06.2023 - 07:27
komentářů5(4.)
Díky za reakce..
přidáno 16.06.2023 - 07:11
komentářů7(3.)
Díky, pobavila..:)
přidáno 16.06.2023 - 06:19
komentářů8(8.)
Ta, jejíž jméno se nesmí vyslovit..
přidáno 16.06.2023 - 05:56
komentářů6(6.)
Hmm..
přidáno 15.06.2023 - 22:25
komentářů51(32.)
tomu ver
přidáno 15.06.2023 - 21:53
komentářů7(2.)
Psavec: Jo, teď spíš občas než často. Díky...
přidáno 15.06.2023 - 21:48
komentářů7(1.)
Ano, občas toho stoupne víc.

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming