Hanulka: Moc děkuji a také přeji krásné a pohodové vánoce.
Všechno je napsáno v komentářích pode mnou. Tak snad jen už: Dokud se tančí, ještě se neumřelo ;)
Jdu si zjistit něco o albatrosech ;) Tobě taky krásný vánoční čas Hanulko!
Tobě taky krásné Vánoce a pohodové svátky s rodinou Jardo! :) Skvěle si to všechno sepsal do veršíků ;)
Psavec : krásné vánoce Tobě a Tvůj nepřekonatelný vtip v tvých veršovánkách ať zůstává. Děkuji.
Sasanka : stát se holubicí krása, já Albatrosem, život z ptačí perspektivy krása. Krásné klidné vánoce Tobě !
ZaZu : často vzpomínám na náruč mých rodičů, bylo to krásné. Děkuji. Přeji krásné vánoce !
Pěkně napsáno, každý se někdy potřebuje schoulit do bezpečí :)
mít takovou krabičku v těžkých časech budem potřebovat asi jednou všichni :)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Severak řekl o Singularis :Díky němu jsem tu: Prokliknul jsem se sem přes stránky jeho seriálu Ester Krejčí. Jinak jeho nápady a díla nejsou uplně hlavní proud, ale o to jsou v nich zajímavější nápady.

