Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 22.12.2023 - 10:13
komentářů4(4.)
Radek: Děkuji moc.
přidáno 22.12.2023 - 09:25
komentářů4(3.)
Jako obykle, krásné...
přidáno 22.12.2023 - 02:46
komentářů11(11.)
Povedená. Máme tu jednu novou stezku a bojím se jít podívat.
přidáno 22.12.2023 - 02:38
komentářů9(9.)
Takový vzkaz by chtěla najít každá žena.
přidáno 22.12.2023 - 02:34
komentářů8(8.)
Precizní. V jednoduchosti je krása :)
Bloudili textilem
mámeni pohlazením.
Ve stavu střízlivém
dělali další děti.
přidáno 22.12.2023 - 00:29
komentářů2(2.)
Bezva.
přidáno 22.12.2023 - 00:24
komentářů6(6.)
Líbí se mi.
přidáno 22.12.2023 - 00:13
komentářů3(2.)
to by šlo
přidáno 21.12.2023 - 23:00
komentářů2(2.)
Psavec: Životní, děkuji.
přidáno 21.12.2023 - 22:00
komentářů6(5.)
Celkem se ti to povedlo, byť je lepší začátek než konec :)
přidáno 21.12.2023 - 21:33
komentářů3(3.)
denisa: Díky za komentář.
přidáno 21.12.2023 - 20:51
komentářů6(4.)
bludička : velmi povedené a hezké, děkuji.
přidáno 21.12.2023 - 20:49
komentářů6(3.)
denisa: děkuji a hezké Vánoce
přidáno 21.12.2023 - 20:41
komentářů3(2.)
možná letí proto že mu věnujeme moc času .) víc než okamžiku
přidáno 21.12.2023 - 20:40
komentářů8(4.)
jak sněží tma? jen mě to zaujalo nehledej v tom že chci rejpat,)


ten závěr, za mě by mi stačil úplně, nakonec nejvíc oslovil ... důležité je se posunout, nakonec proto tady jsme.)
přidáno 21.12.2023 - 20:36
komentářů6(2.)
ano slova mají sílu, proto je někdy lepší mlčet ,) hezky ti to odsejpá. Lidé většinou ani neví co svoboda vlastně je , ale co už jsme v sobě zapomenutí :) měj hezký večer
přidáno 21.12.2023 - 19:11
komentářů6(1.)
Hezky plynulá.
přidáno 21.12.2023 - 17:38
komentářů7(7.)
Erik INFP: Mě určitě :) už ráno bude nový místní rok a sluníčko se začne vracet po své dráze :)
přidáno 21.12.2023 - 17:36
komentářů7(6.)
Morfeus: Dobrá poznámka.. som rád že tu niekoho zaujíma tajomno a čarodejno.. :)
přidáno 21.12.2023 - 17:35
komentářů7(5.)
Sasanka: Hehe..no tak práve dnes je ten čarovný deň kedy sa Slnko rodí ako chlapec v kolíske..a ako vonia med?
Zavri oči a predstav si.. ;)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming