Povedená. Máme tu jednu novou stezku a bojím se jít podívat.
Precizní. V jednoduchosti je krása :)
Bloudili textilem
mámeni pohlazením.
Ve stavu střízlivém
dělali další děti.
Bloudili textilem
mámeni pohlazením.
Ve stavu střízlivém
dělali další děti.
Celkem se ti to povedlo, byť je lepší začátek než konec :)
možná letí proto že mu věnujeme moc času .) víc než okamžiku
jak sněží tma? jen mě to zaujalo nehledej v tom že chci rejpat,)
ten závěr, za mě by mi stačil úplně, nakonec nejvíc oslovil ... důležité je se posunout, nakonec proto tady jsme.)
ten závěr, za mě by mi stačil úplně, nakonec nejvíc oslovil ... důležité je se posunout, nakonec proto tady jsme.)
ano slova mají sílu, proto je někdy lepší mlčet ,) hezky ti to odsejpá. Lidé většinou ani neví co svoboda vlastně je , ale co už jsme v sobě zapomenutí :) měj hezký večer
Erik INFP: Mě určitě :) už ráno bude nový místní rok a sluníčko se začne vracet po své dráze :)
Morfeus: Dobrá poznámka.. som rád že tu niekoho zaujíma tajomno a čarodejno.. :)
Sasanka: Hehe..no tak práve dnes je ten čarovný deň kedy sa Slnko rodí ako chlapec v kolíske..a ako vonia med?
Zavri oči a predstav si.. ;)
Zavri oči a predstav si.. ;)
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Nikytu řekla o princeznacarodejkaZ :Tuhle osůbku mám mocky ráda. Má srdíčko ze zlata a píše opravdu nádherné básně.

