Zaujala, tak si tak přemýšlím,jak je to s tím medem a prodlužováním dnů :)
zaseja: Nic si z toho nedělej, je prosinec a já mám alergii jak na jaře. Taky pořád smrkám :)
tuhle noc jsem to měl stejné...smrkání a kašlání mě vyhnalo do obýváku, aby se žena vyspala, a tam jsem se kroutil na sedačce :(
Leslie : já ti rozumím, je lepší se těšit a mít naději, ač by si chtěla jistotu raději. Bude líp. Děkuji.
Hele, až bude mít Ježíšek a Santa covid a nedej bože na to umřou, myslíš, že vezmou dědu na milost? :)
Celkem jsem se v tom ztratil o čem vlastně píšeš :) Tipovat raději nebudu, vím, že je to bolestivé :(
Mně to docela drhlo. No ..... smetí, letí, pěti, souvětí.. dobrý, člověk se naladí na tenhle začátek a čeká, že v podobném duchu to pojede dál, ale spíš to ztrácí dech až to dech ztratí a od řval to melodicky nikam dál netáhne. Tedy na začátku kouzlo a na konci ostuda a žal. Hehe.
Jsou chvíle bez padání, kdy hluchá jsou všechna přání a ani vlci nevyjí.
A západ, no do prdele asi. Na půlnoční straně stále chumelí a to mi stačí.
Malá domů
sedmá bere
barva k tomu
pívo vede.
Cože to tam napsal na futra,ten Jarda C. : Chlast,slast :D
sedmá bere
barva k tomu
pívo vede.
Cože to tam napsal na futra,ten Jarda C. : Chlast,slast :D
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Dee řekla o BrS :Co o něm. Snad jen - takových lidí je pomálu. A já si vážim, že jsi tu s námi :)

