A tobě všechno 3x víc
a soupoutníka, se kterým
se dá koukat v tichu na měsíc.
I halekat a tancovat
do ochraptění
a prošoupaní strevíc
a soupoutníka, se kterým
se dá koukat v tichu na měsíc.
I halekat a tancovat
do ochraptění
a prošoupaní strevíc
:o)) Lojza je pěknej prevítek. Zamotal poldům hlavinky. Do práce by ho nikdo nedostal, ale...tahat hřebíky z fakírova prkna...není to práce? No možná jen takový šolícháníčko. :-) Dobrý!
Mlčeti Zlato: Já myslím, že naše je spřízněná galaxie Andromedy. A je tam něco o duších, tak kdoví... Asi tam mělo být spíše spřízněných částí vesmíru.
Mlčeti Zlato: Já myslím, že naše je spřízněná galaxie Andromedy. A je tam něco o duších, tak kdoví... Asi tam mělo být spíše spřízněných částí vesmíru.
Jedna až čtyři jsou výborné :) Krásné Vánoce a hodně inspirace v dalším roce.
Mám to podobně,
i když vlastně úplně jinak.
Nejspíš jen jméno
a emoce, které necítím.
Líbilo se mi to moc.
i když vlastně úplně jinak.
Nejspíš jen jméno
a emoce, které necítím.
Líbilo se mi to moc.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
jackiesparrow řekla o Ludmil Elis Quo :Jeho díla znám ze saspi zátočin a moc se mi líbí... Hlavně poesie.. :-)

