Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 02.01.2024 - 10:30
komentářů10(7.)
kmotrov: děkuji, že sis našel čas
přidáno 02.01.2024 - 09:56
komentářů10(6.)
Krásná...
přidáno 02.01.2024 - 09:55
komentářů10(4.)
Moc rád čtu. Už mi chyběla tvá poezie...
přidáno 02.01.2024 - 09:42
komentářů2(1.)
To je poměrně těžko uchopitelné téma. Vmáčknout ho do čtyř slok, to je redukce která je možná i na škodu. Nevím. Já jsem byl vždycky pro, aby pocitovky , hlavně ty depresívní, byly patřičně rozvláčné. Jinak jsem samozřejmě zastánce básnické redukce. Když to jde napsat krátce, je vhodné to napsat krátce, ale dlouhé (repeticemi obtěžkané) depresivní formy za ten delší čas, pokdy čtenář s básní zápolí, dovedou otrávit jeho pocity dost na to, aby se patřičně do autora vcítil. Když je to krátké, tak to čtenář prolítne, spolkne, zapije a jde dál. Nevím. Jaký máš názor ty?
přidáno 02.01.2024 - 08:58
komentářů6(1.)
Povedená
přidáno 01.01.2024 - 20:50
komentářů2(2.)
Je to o stárnutí a o smrti? O ztracených iluzích...a zvony bijí, čas běží s námi či bez nás.
přidáno 01.01.2024 - 20:47
komentářů3(3.)
Standard, jde o zvyk. Důležité je zůstat sám sebou. Na co prášky, spláchnout je do hajzlu a věnovat se sobě.
přidáno 01.01.2024 - 20:44
komentářů3(3.)
Líbí se mi, jen ten závěr ... asi to tak má být :)
přidáno 01.01.2024 - 18:28
komentářů4(4.)
Psavec: Díky moc
přidáno 01.01.2024 - 18:03
komentářů3(2.)
Smuténka.
přidáno 01.01.2024 - 17:44
komentářů4(3.)
Moc pěkná.
přidáno 01.01.2024 - 17:42
komentářů4(4.)
Pěkná říkanka.
přidáno 01.01.2024 - 17:39
komentářů10(5.)
Bezva.
přidáno 01.01.2024 - 14:06
komentářů4(4.)
stimpre : ano tato poezie se dá číst pořád, svatá pravda. Děkuji.
přidáno 01.01.2024 - 14:04
komentářů12(12.)
stimpre : tato je nejkrásnější, a na Nový rok hladí člověka na duši ! Děkuji.
přidáno 01.01.2024 - 14:03
komentářů9(9.)
stimpre : krásné vyznání. Děkuji.
přidáno 01.01.2024 - 14:00
komentářů2(1.)
Kakuzu : 525600 minut jedinečných okamžiků, 31536000 vteřin štěstí, 87760 hodin lásky, 366 dnů bez starostí - je rok přechodný, 53 týdnů pohody a 12 měsíců bez nemoci, toť přeji Tobě - šťastný nový rok !
přidáno 01.01.2024 - 13:54
komentářů4(4.)
Homér : je to dobrá báseň, už Ti píši poněkolikáté, připomínáš mi tvorbou a vyjadřováním mého syna. Je to úžasná kombinace, jak výstižné. Děkuji.
přidáno 01.01.2024 - 11:17
komentářů10(3.)
Tak jsem si musel vygooglit co to je Gyneceum. To mě u tebe baví. Ale nevím co jsou to indie. Za básní jako za celkem tuším pocit prázdnoty a omezenosti. To tak nějak patří k životu. Jen Bůh je neomezený...
Báseň skvělá!
přidáno 01.01.2024 - 10:15
komentářů10(4.)
Když budu upřímný, tak tu po dlouhý době čtu něco originálního a to mě baví. Je v tom slovní zásoba, fantazie, překvapení, nadhled i zmíněná originalita. Je to poezie jakou mám rád, psaná ve volném verši, bez laciného rýmování.
Skvěle!

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming