|
|
Ahoj, jak se máš?
Užíváš podzim? Je krásný, ale smutný.. Aj na zimu se těším, i když je o řád smutnější a neméně krásná.. Jako tato píseň: https://m.youtube.com/watch?v=fBoUQyIuiNQ
To je tedy hodně stručný scénář... :-D
Trochu mě trápí zdraví, ale zatím to přežívám.
Trochu mě trápí zdraví, ale zatím to přežívám.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Jak se máš? : trvalý odkaz | tisk | RSS komentářů
| podobná díla
Následující dílo autora : Stěstí v Samotě
Předchozí dílo autora : Kouba
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Puškvorec [15], Amazonka [14], Beast [13], MonoGame° [5], Martin Patřičný [3]» řekli o sobě
Amy.mousse řekla o Mitzi :Promiň...

