Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 30.12.2023 - 21:31
komentářů7(4.)
Ach ty broskve :D
přidáno 30.12.2023 - 14:57
komentářů5(3.)
to je opravdu otázka, ale odpověď máš v sobě jako každý .) takové básně mám ráda. A s tou myslí souhlas, je tam guláš. Tenhle text je dobrý k zamyšlení.
přidáno 30.12.2023 - 14:53
komentářů8(5.)
psavec: ty máš dar vždy pobavit a to kdekdo nemá, proto jsem tě ráda četla i na literu.) tak hezkej Novej rok 24
přidáno 30.12.2023 - 14:52
komentářů11(11.)
Líbí se mi hlavně závěr,ale pro jistotu se k ní vrátím, takže ukládám.
přidáno 30.12.2023 - 14:43
komentářů5(2.)
Guláš by smysl měl má chuť.
Šlichta jsi dojde pro pachuťJak moucha v siti pavoučí.
Loutka davu poroučí.
přidáno 30.12.2023 - 14:08
komentářů4(4.)
Určitě zaujala, má moc krásná místa.
přidáno 30.12.2023 - 12:22
komentářů6(6.)
Morfeus: Ďěkuji moc
přidáno 30.12.2023 - 10:32
komentářů9(8.)
Přeji,aby zase vyšlo slunce,tak jak má. Lásku můžeme znovu nalézt, většinou je pořád tam,kde byla. Akorát přes ten šedý zákal ji nevidíme.
přidáno 30.12.2023 - 05:51
komentářů5(1.)
V mysli se guláš vytváří :D moje pocity před spaním a ráno uvařeno zhola nic.
přidáno 30.12.2023 - 05:34
komentářů6(5.)
A nula navíc, se mi líbí nejvíc :)
Ach, zřetelně vzpomínám na ten prosinec tuhý,
bez náznaku deště, sněhu či duhy,
ale ve všem školním od konce druhý
můj přízrak stál na tom přízemí.
Nepsaný zpěvník pohřebních textů byla jeho naděje,
teď v kapotě vepsaný on a nula navíc.
Vychrtlém a hrozivém kusu plechu bez náznaku peří.
Inspirace a legrace je tam dosti.
přidáno 30.12.2023 - 00:22
komentářů6(5.)
Jakožto vášnivý šachista chválím ta spojení :)
přidáno 30.12.2023 - 00:20
komentářů8(4.)
Ta první je skvělá, ta se ti povedla :)
přidáno 30.12.2023 - 00:05
komentářů8(3.)
milé jsou
přidáno 29.12.2023 - 23:05
komentářů8(2.)
Hanulka: Moc a moc děkuji.
přidáno 29.12.2023 - 22:52
komentářů7(3.)
uhm
přidáno 29.12.2023 - 21:53
komentářů8(8.)
denisa: Ano, gumové rozkládací klávesy existují. Dal jsem za ně asi 1 700 Kč měl jsem kupónek na narozeninovou slevu (jsem dítko vánoční, mne si naši vykoledovali!). Jsou na baterky i na adaptér a máš možnost volby různých zabarvení tónů (imitují různé nástroje!), lze si tam zapnout i takový metronom...
No, jistý smysl pro rytmus mám, můj zpěv snad taky neděsí myšky ve spánku. A nevěřím, že by Moravanka neuměla zpívat. Kdysi, zrovna v tvém věku, jsem měl holku právě v Brně a jel za ní na Silvestra rovnou z práce. (Dělal jsem na ústředně.) A měl jsem tam další tři kámošky, jedna sem i jezdila na prázdniny. Takže nevěřím na oškubanou vránu! ;-)

No, kluci oba kytary mají a zkouší se učit. Švára taky začal asi v 17. A hraje pěkně. A švagrová hrála a zpívala s trampskou kapelou kapelou...Tak uvidím, zda to ještě stihnu...:-D
přidáno 29.12.2023 - 21:27
komentářů8(7.)
shane: Děkuji že mě vítáš na své stránce, navštívila jsem tě ráda, zaujalo mě to jako text který bych ráda slyšela s melodií třeba na tu kytaru. Kdysi jsem si psala texty a kámoš hudbu, ale to je dávno. Škoda, myslela jsem že hraješ na kytaru, no nevadí, text dobrej i tak. No a pozlobil jsi eroticky laděnou autorku? :D
Skládací gumové klávesy? to existuje? Vidíš to neznám. Podívej, pokud se zapálíš pro věc, budeš hodně chtít dáš do toho srdce, pak to zvládneš... potenciál určitě máš, většina lidí co píše, na něco hraje nebo časem začne.) nebo taky ne, ale to je fuk, jde o to, to vyzkoušet. nevyzkoušíš, nevíš,)


No vidíš mohla bych to vyzkoušet ale nechci ti text zkazit a už vůbec zpěvem:D slyšel jsi krákorát vrány?... tak ty proti mě mají božský hlas.) jojo lalalalaláč, tak jo , dík za odezvu, je tu dost pusto.)
přidáno 29.12.2023 - 20:47
komentářů8(6.)
denisa: Ahoj Deniso! Vítám tě na své stránce. Tohle byla jen taková ptákovinka v komentíku pod stejnojmennou básní na literu. Trochu jsem pozlobil autorku eroticky laděného dílka se stejným názvem...
Kytaru nemám, jen gumové skládací klávesy, ale hrát neumím, nepřiřadím tónu jméno a naopak, natož to dát do zápisu. Pořád si říkám, že bych to měl zvládnout jako Hašler, ale nebyl na to nějak čas. Kdybych stáhnul převaděč do MP3, možná bych to i nazpíval a dal sem. Na FB mám třeba i pár kousků v Textařích, i tady je najdeš. Jsou na známé melodie nebo i na neznámé, co mne jen tak napadaly.
Ale na FB jsem třeba něco nazpíval na messenger a kamarád, co hraje i skládá a mají trampská posezení, mi to vrátil ozvučené. ;-)
Nu, zkus si to třeba sama zazpívat. A jukni i na jiná má dílka...:-D
přidáno 29.12.2023 - 19:37
komentářů6(4.)
Psavec: Děkuji mnoho
přidáno 29.12.2023 - 19:23
komentářů8(1.)
Psavec : přeji hodně zdravíčka a pohody do Nového roku, ať se ti daří tvoje milé a vtipné veršovánky . Děkuji.
» narozeniny
edgar84 [16], Paloma [14], Nessie [13], pokemon [11], Rohatý [1]
» řekli o sobě
Martin Patřičný řekl o (ne)známá_firma :
Před pár lety literatura přežila i svůj šílený nadbytek, těch, kdo píší, začalo být víc, než těch kdo čtou…ale – došlo k něčemu jinému: Tak dlouho se čekalo, že knihu zlikviduje televize, že knihy a čtení změní čtečky a audioknihy, o internetu nemluvě. Ale njestalo se to. Co se stalo doopravdy? Proměna je v tom, že vyhrály ženy. A vůbec nejde a nešlo o nějaké zápolení či o vítězství. Prostě jen daleko víc žen než mužů kupuje knihy, daleko víc žen čte a dnes myslím že i víc žen píše. Ženy zkrátka převzaly žezlo i otěže literatury a muži se sami odsunuli na vedlejší kolej, mimo mísu. Co všechno se muselo stát a stalo se od těch časů, kdy muži psali skoro všechny knihy a stvořili i všechny ženské postavy, o tom mám pár poznámek pod článkem. Literatura, královna kniha, byla vždycky něčím a nějak „ohrožená“. Teď tedy odkládá brnění a obléká košilku a sukni. Proměna literatury začíná. Co přinese, bůh suď. Nebo spíš bohyně?
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming