Přesná, i když zimu nemusím. Pro mně je tam navíc celý ten brouk a věta o nekázni, ale kritika to není jasná Ginnare :)
Ginnare : vystihla si to perfektně. A zima je zkrátka ... povedené. Děkuji.
Ginnare : suprová, moc líbí ! Ráda Tě vidím, po dlouhé době a přeji ti hodně lásky, zdraví a pohody. Za hezkou báseňku děkuji.
Ano podivná zima.
Brouk se svym chtičem
krezba nakonec..
Co bude dál s klimatem.
Brouk se svym chtičem
krezba nakonec..
Co bude dál s klimatem.
Dandy: denisa: Hanulka: Morfeus: Psavec: Díky všem za zastávku a milé komentáře!
Ahoj Koiško, přeji veselé vykročení do Nového roku a spoustu zdraví, na rozdávání. To víš, je Silvestr a já už tady zase očumuji jaro :D
Hanulka: Děkuji.
Tohle jsem napsal zase pžímo sem,také to tak vypadá.
Tohle jsem napsal zase pžímo sem,také to tak vypadá.
denisa: Moc děkuji a také přeji pohodu po celý rok.
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» řekli o sobě
Amy.mousse řekla o Mitzi :Promiň...

