Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 20.01.2024 - 14:51
komentářů3(1.)
jsem zdravotník a opravdu kolonoskopii ti nepřeji, možná už raději fakt tím kolenem.)))
jinak text celkem dobře syrovej jako flákota masa, mám takové celkem ráda, na nic si to nehraje. Sice jsou tam některé místa co bych vypustila a co mě nějak vadí, ale převládla zas jiná co to vyvážila.
přidáno 20.01.2024 - 14:40
komentářů12(5.)
líbí se mi tvůj neutuchající optimismus a cit pro humor to málo kdo dnes umí a to myslím i s profíků .) jsem pesimistka ale optimismus mě taky přepadne i díky lidem jako ty :)
přidáno 20.01.2024 - 14:38
komentářů3(1.)
promiň ale začátek dobrý ale zabila jsi to tou rozžvejkanou žvýkou, dalo by se to uchopit daleko zajímavěji než takto prvoplánově. Některé obraty mají grády ale není jich tu dost aby mě dílo nějak významě zaujalo. Každopádně jak jsem napsala jsou tam místa co mají potenciál udělat dobrý text. Ten závěr je přestřelenej, chtěla jsi asi zapůsobit něčím origoš ale vyšlo to nějak tak divně. Nevadí jiným se to může zase líbit, ale vše je o úhlech pohledu. Takže rozhodně už to že jsem k tomuto napsala komentář znamená že stálo zato si to přečíst i když se mi tam určité věci vtěsnané tak nějak přemrštěně nelíbí.
přidáno 20.01.2024 - 12:31
komentářů10(10.)
VITANA: Děkuji moc.
přidáno 20.01.2024 - 10:25
komentářů4(4.)
Morfeus: To je na mne příliš hlubokomyslné. Bližší je mi Sasančino řešení, a je v něm i trocha humoru.
přidáno 20.01.2024 - 09:21
komentářů12(4.)
Povedená jako vždy.
přidáno 20.01.2024 - 09:00
komentářů10(9.)
Jo, tohle je hezky odlehčené a s vtipnou pointou. Dobrá (ale těžká) kominace.
přidáno 20.01.2024 - 08:30
komentářů5(2.)
wojta: nesnažila jsem se to psát tak, ať je to čtivé pro ostatní, psala jsem to tak, co se v určitou chvíli odehrávalo a paradoxně, z toho vznikl “malý boj o verš”. Když se u mě podíváš, nepíšu poezii, ani mě nijak nebaví, kdybych to dělat měla / nebo když ji čtu. Takže proto jen takhle :) Nicméně s Tebou souhlasím, že je to takové “laciné”, věřím, že by se to dalo uchopit jinak, ale jak píšu nahoře… Bylo to aktuální a takhle to vyšlo, tak to měnit nebudu, je to hlavně záznam pro mě samotnou. Každopádně děkuji za komentář! :)
přidáno 20.01.2024 - 07:20
komentářů9(9.)
Na každém konci je pozitivní to, že je počátkem nového dění.
Pofňukáváním se pouze dovoláváš povinného soucitu-pózy vlastní i pózy ostatních.
přidáno 20.01.2024 - 07:10
komentářů12(3.)
Psavec : hezká a vtipná. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 07:08
komentářů4(2.)
Mandy78: název a poslední sloka opravdu tleskám.
Děkuji. Pravdivé!
přidáno 20.01.2024 - 07:00
komentářů5(1.)
,,Vadí" mi ten ,,malý boj o verš". Zvládla-mládla, hrála. Jednou to přijde, čti-piš, piš-čti. Zkus napsat něco , kde všechna slova začínají stejným písmenem..... .
přidáno 20.01.2024 - 01:25
komentářů14(12.)
Sasanka: Děkuji, květinko! Já píšu jen vázaně, často i jako rytmický text, co lze zpívat. Mám to rád, i když najít někdy vhodné rýmy, aby člověk vyjádřil, co chtěl říci, je těžší. Pomáhám si tím, že si to zkouším pobrukovat a pak to přichází a řadí se do veršů tak nějak samo. Tady jsem byl v takovém trochu filozofickém rozpoložení...:-D
přidáno 20.01.2024 - 01:16
komentářů14(11.)
Psavec: Díky, Milane! Občas se v něm ještě něco najde...:-)
přidáno 20.01.2024 - 01:14
komentářů14(10.)
Hanulka: Pokud se líbila, co víc si přát?
přidáno 20.01.2024 - 01:13
komentářů14(9.)
Dandy: Díky!:-)
přidáno 20.01.2024 - 01:12
komentářů14(8.)
Lokin: Pokud mé veršovánky někomu zpříjemní den, co si přát víc? :-)
přidáno 20.01.2024 - 01:11
komentářů14(7.)
mannaz: Tak to jsem rád. Je to už starší koisdk. Taky jsem sem chodil jen občas, a i na jiné portály. :-D
přidáno 20.01.2024 - 00:35
komentářů12(2.)
Morfeus: Já děkuju.
přidáno 20.01.2024 - 00:29
komentářů5(4.)
Je pravda, že to eko smýšlení mě přepadlo již po pubertálním věku...a pak jsem postupně zjišťoval, jak moc nám lžou...a jak je všechno úplně jinak. Chce to zachovat klidnou hlavu a duši dítěte :) Až nám dají body za céóčko a jiný nesmysly, tak bude zábava :) TNO :)
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
Sucháč řekl o Umouněnka :
Prostě Vivi, ta od sazí, duší Blázen, člověk, který má takovou představivost, jakou jí v tak ranném věku, ve kterém je, může závidět prakticky kdokoli...fantastické hrátky se slovy v jakékoli formě jí už dávno katapultovaly mezi elitu...jsem rád, že Tě znám... :-)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming