Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 21.01.2024 - 01:18
komentářů8(3.)
Hanulka: Ano, bylo to na stejné zadání, 2 veršovaná drabble a ta povídka. Rychlovky. A kupodivu mi obě veršovaná drabble vyšla akorát na těch 100 slov a hezky do rytmu. Já se to snažím.psát jako písničku...:-D
přidáno 21.01.2024 - 01:14
komentářů6(6.)
Hanulka: Je to drabble, tedy na 100 slov a musel jsem tam dostat těch pět povinných. Taky jsem byl spokojen, jak jsem se s tím vypořádal, protože jsem dal i 2 veršovaná, všechno najednou a byly to rychlovky. Nebyl jsem moc doma, protože jeden den jsme slavili narozky a druhej jeli odpoledne s vnučkou bobovat. Měl jsem asi hoďku na to, abych to dal dohromady...:-D
přidáno 20.01.2024 - 20:56
komentářů3(2.)
ju
přidáno 20.01.2024 - 20:11
komentářů8(2.)
Moc hezké.
přidáno 20.01.2024 - 20:09
komentářů2(2.)
Ano to máš pravdu. Dík
přidáno 20.01.2024 - 19:49
komentářů8(1.)
shane : váže se to k předešlému příběhu, líbí. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 19:47
komentářů6(5.)
shane : určitě, ano souhlasím, a je to krátké a opravdu napsané super. Měj hezký večer.
přidáno 20.01.2024 - 19:12
komentářů6(4.)
Hanulka:
Děkuji, Hanulko! Byla to vlastně drabble povídka na zadaná slova kdesi jinde (dar*proutek*psí*zamést*složitě.) Vypadá to, že se mi docela povedla. A jméno psíka mělo tak trochu pošťouchnout autora, co si říká Black (a jinde zase Man in black). Ten holduje fantasy a drabble povídky píše často jako horor. ( Když chyběl, taky jsem ho tak trochu suploval, což byl šok pro ty, co mne znaly spíš jako romantika nebo srandistu.) Faktem je, že ani jedem nechceme jen kopírovat jiné! :-D
přidáno 20.01.2024 - 19:00
komentářů6(3.)
Lokin: Díky! :-)
přidáno 20.01.2024 - 18:24
komentářů4(3.)
Bezva!
přidáno 20.01.2024 - 18:22
komentářů5(3.)
Otázka nakonec.
přidáno 20.01.2024 - 18:20
komentářů2(1.)
Ale sny a fantazie také patří k životu.
přidáno 20.01.2024 - 18:12
komentářů2(1.)
Dobrý, líbí se mi závěr.
přidáno 20.01.2024 - 18:03
komentářů5(5.)
Psavec: Hanulka: Děkuji vám oběma
přidáno 20.01.2024 - 17:29
komentářů8(8.)
casa.de.locos : hezká vyjádření, líbí se mi. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 17:26
komentářů3(3.)
Lokin : uklidňující, ano. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 17:24
komentářů6(2.)
shane : hezky si to napsal. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 17:22
komentářů5(4.)
Dandy : je hezky složená. Děkuji.
přidáno 20.01.2024 - 16:00
komentářů12(6.)
denisa: Díky moc.
přidáno 20.01.2024 - 15:02
komentářů3(2.)
denisa: V pořádku, já to určitě beru a jsem vděčná za jakýkoliv názor. Děkuji. :-)
» nováčci
Ramona
» narozeniny
naivní snílek [17], Telcontar [17], incarmen [16], bezejmenný [14], ThePočly [13], Ziny [4], Petr. [3]
» řekli o sobě
pocitová řekla o Delivery :
mam tě ráda!! a sem hrozěn ráda, že sem si tě přečetla někdy už strašně dávno na literu a teď tě čtu dál...hlavně seš ale skvělá slečna, co mi pomáhá a že tu seš, je dobře. a zasloužíš si úplně nejskvělejší život, a ty ho budeš mít, určitě.....seš to přece ty teress :)
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming