Komentáře :

k dílům | k deníkům | k obrázkům
přidáno 21.01.2024 - 22:24
komentářů12(7.)
Jezisi, pobavila!
přidáno 21.01.2024 - 20:53
komentářů11(6.)
helples: děkuju
přidáno 21.01.2024 - 20:20
komentářů8(5.)
Líbí se mi. Buď pozdraven ty i tvá citlivá duše.
přidáno 21.01.2024 - 20:06
komentářů7(7.)
Sasanka: No ono to přijde. Stejně bych ale moc nekoukal :-D
přidáno 21.01.2024 - 15:46
komentářů7(7.)
Homér: :-D
přidáno 21.01.2024 - 15:07
komentářů2(2.)
Psavec: Dík; k tomu konci to všechno směřuje, v kontrastu proti konci úvodní části.
přidáno 21.01.2024 - 14:58
komentářů11(5.)
Opět je to tu. Někdo hledí na formu a druhého zas obsah zaujme. Co po formě když sdělení není. Sdělením se o své dělíme. Ať si, někdo jde se prát a druhý začne psát. Život není o formě, ale o obsahu. Prázdný život jen prázdnotou formu vyplní. Přeji ten nejplnější život. Ať je co sdělovat.
přidáno 21.01.2024 - 13:08
komentářů4(2.)
mě pobavilo :D
přidáno 21.01.2024 - 12:27
komentářů4(1.)
Promiň, tohle už delší dobu znám.
přidáno 21.01.2024 - 11:14
komentářů7(6.)
LadyLoba: Asi ne, proutník jeden nezodpovědný...
přidáno 21.01.2024 - 11:09
komentářů16(15.)
Má smysl kometovat díla autorů, kteří sem už nepíší? Určitě ne, ale tohle se dobře četlo.
přidáno 21.01.2024 - 10:49
komentářů3(3.)
denisa: Díky, je to jen parodie na poezii. Jednu řádku škrtám, ta se nelíbí ani mně. Je to trash.
přidáno 21.01.2024 - 10:11
komentářů3(3.)
Morfeus: …ale bylo to tak :-)
přidáno 21.01.2024 - 05:13
komentářů12(12.)
Sasanka: Po vánocích už není nic.Meltu si sem tam uvařím..
Udržet vánoční růži je marnej boj ak lantánu měňavou.
Chceto zimní zahradu a zalévat jen trošku.
přidáno 21.01.2024 - 04:14
komentářů3(3.)
Připomnělo mi to Červeného trpaslíka. Rozpolcenost/Pes s karamelou v hubě a ty slepené karamely co měl Lister v kapse. Závěr mě zaujal, protože to asi shrnuje co si tím chtěla říct. Jestli se ti podařilo to ze sebe dostat a je ti lépe, nech to plavat. Jestli ne, zkus to znovu a lépe bez těch sladkostí a zvratky to má sice koule, ale pokud nefandíš prokletým, odsuzuje to báseň kamsi. Každopádně inspirace je všude a ta poslední věta se mi líbí, čím častěji ji čtu :)
přidáno 21.01.2024 - 03:50
komentářů12(11.)
kekebreke: Ze začátku se mi z těch hrubek protáčely panenky a některé básně byly spíš křížovka. Jenže zrovna u Dandyho to absolutně nemá smysl. Můj manžel píše ještě hůř, ale o poezii se naštěstí nepokouší. No já třeba opravu hrubek ocením, protože mám hodně slepých míst a psaní se chci věnovat. Čárky mezi větami v poezii... pro mě* je to,* jako když moucha sere na obrazy. Možná by tady nezaškodil gramatický koutek, kde by byly tipy a triky na zapamatování těch nejběžnějších chyb. Takový tahák.
přidáno 21.01.2024 - 03:17
komentářů12(10.)
Ty ještě dojídáš perníčky? :) Mě* zbyla už jen vánoční hvězda, kterou občas někdy dokážu udržet naživu. Já už jsem* si zvykla Jardo, kdo chce, zvládne to rozluštit i s hrubkami. Já se zrovna snažím prokousat mezerami co mám v češtině. Jak mě* se nechce a mozek, ten na mě* vyplazuje rovnou jazyk.
přidáno 21.01.2024 - 02:39
komentářů12(12.)
Protože je to obráceně a ještě kvůli rýmu.

Na křídlech času
tady a teď
se smrtí na zádech
mi zas dochází dech.

Srdce láskyplné
pevný to směr
s tebou už jen
dotančím životem…

Jak říkám, obsahově mě nadchla ;)
přidáno 21.01.2024 - 02:01
komentářů4(4.)
A ještě ta komunikace se čtenářem je hodně fajn. Tak si tak říkám, číst jednu báseň víckrát, pokaždé v jiném rozpoložení, nejspíš bych se zasekla pokaždé na něčem jiném (teda nesmí to mít čtyři řádky). Hmm časová smyčka skoro :)
přidáno 21.01.2024 - 01:19
komentářů8(4.)
Dandy: Děkuji...:-)

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming