|
Čí je to vina?
|
|
příliš otázek ničí vztah, ale když my holky jsme tak zvědavé:-)
|
|
křehká, malá, nejmilejší, kdo je to? Hádej ženo!
|
|
se rovná štěstí.
|
|
from the heart.
|
|
Hledání je dobrá věc.
|
|
čárky mě omezujou, dílo o hovně
|
|
původně přibití na dřevo jsem myslela, papír s podobiznou a výší odměny a nakonec z toho vzniklo...
|
|
|
|
|
|
|
|
Ne, není to o tobě.))
|
|
Trochu návrat ke starému stylu, ovšem v novém kabátě :)
|
|
Romanťárna po dlouhé době :)
|
|
Pojď za mnou do spánku miláčku,
celou věčnost tu se mnou buď,
|
|
vznikla v mezidobě, když jsem tu nebyla, pro mě už není aktuální, ale mohla by se někomu líbit :)
|
|
Má první podzimní píseň vzniklá v půl třetí ráno po probuzení s nosem v Hodině mezi psem a vlkem během snah eliminovat nepříjemnou blokádu krku, anžto jsem ráno kamsi šel...
|
|
.. je jaro :) ... taky to cítíte?
|
|
Ty... To číst nesmíš
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]» řekli o sobě
Miro Sparkus řekl o Hvězdářka z Pikovky :Dle mého názoru nadaná tvůrkyně, která teprve své nejlepší skvosty sepíše.

