Jedna z mých starších povídek :)
přidáno 21.01.2009
hodnoceno 2
čteno 1290(8)
posláno 0
Takže... něco jakože druhý díl...? hm.. možná... snad... je to k pochopení, ke čtení... bojím se, že se někde seknu a celá povídka půjde do háje... Buďte trpělivý prosím. A nezlobte! ;)
přidáno 21.02.2008
hodnoceno 7
čteno 1608(34)
posláno 0
Hm, inspirováno jedním i druhým, nikoliv třicátým třetím. A berte to, jak chcete. Tajným zdrojem myšlenek byl Seppälä
přidáno 21.02.2008
hodnoceno 5
čteno 1924(17)
posláno 0
Tohle je čistá fikce. ;-) aneb když vás obviňuje vlastní literární postava
přidáno 16.04.2008
hodnoceno 7
čteno 1679(15)
posláno 0
výkřik rozmazlenýho jedináčka.
přidáno 08.05.2009
hodnoceno 7
čteno 1644(27)
posláno 0
Tak to prostě je a ne, že ne.
přidáno 23.05.2008
hodnoceno 8
čteno 1682(34)
posláno 0
...a nebo už nikdy?
přidáno 29.10.2008
hodnoceno 4
čteno 1394(17)
posláno 0
Svůj osud se častokrát snažíme změnit, když víme, že se stane něco špatného. Ruka osudu si nás však vždy najde a dokoná své dílo, i když jej trochu zmírní, přesto nás to bolestivě zasáhne.
přidáno 09.01.2008
hodnoceno 2
čteno 1640(8)
posláno 0
Maturitní písemná práce na téma - „Jsou vítězství, která jsou hanbou.“ Josef Čapek
přidáno 11.05.2009
hodnoceno 5
čteno 1413(19)
posláno 0
Moje soutěžní povídka,která docela mezi básníky zabodovala. Taková oddychovka na léto, možná i další čtenáře potěší...
přidáno 24.06.2008
hodnoceno 6
čteno 1586(27)
posláno 0
Přátelství je láska bez křídel.. a zároveň se vylučují. Taky se v tom moc nevyznáš?Ne? Tak asi právě proto jsi mi tak podobná, dívko..:)
přidáno 06.12.2008
hodnoceno 7
čteno 1686(20)
posláno 0
Povídka pojatá pouze v přímé řeči. Na obsah povídky zapomeňte. Důležité je, jak se dokážete orientovat v textu bez průvodního slova. A právě v tom je ta krása..
přidáno 13.01.2008
hodnoceno 4
čteno 1573(10)
posláno 0
Po dlooouhé době, snad zpět:o)
přidáno 20.06.2009
hodnoceno 9
čteno 1439(22)
posláno 0
Nejvíc bolí ztráta něčeho, co jsme nikdy neměli.
přidáno 23.09.2018
hodnoceno 3
čteno 1138(14)
posláno 0
přidáno 08.12.2008
hodnoceno 1
čteno 1225(7)
posláno 0
O můj pracovní den se rozhodně nejedná! Taková morbidní hříčka. Napište mi koment, kvůli statistice. :-))
přidáno 01.02.2008
hodnoceno 2
čteno 1248(11)
posláno 0
Kdykoliv jsem odolala pokušení, bylo mi krásně, ale kdykoliv jsem mu podlehla ...
přidáno 30.06.2009
hodnoceno 7
čteno 1536(27)
posláno 0
Příběh tak trochu o lhostejnosti lidí kolem nás...
přidáno 15.07.2008
hodnoceno 7
čteno 1660(30)
posláno 0
1|2|3

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming