přidáno 21.10.2014
hodnoceno 28
čteno 1584(19)
posláno 0
.. byla to noc, kdy padaly hvězdy.. lidé nadšeně otáčeli hlavu k nebi a sdíleli své pocity a já.. držela jsem ji za ruku, dokud neusnula..
přidáno 17.08.2015
hodnoceno 16
čteno 1643(25)
posláno 0
O tom, co dnes zůstává po mrtvých.
přidáno 11.01.2025
hodnoceno 24
čteno 371(20)
posláno 0
Tak nějak to možná jednou proběhne.
přidáno 19.11.2025
hodnoceno 21
čteno 387(18)
posláno 0
Dodatečně mě napadlo, jak první sloku natáhnout z dvojverší do stejného tvaru jako druhou. Přes komentáře chválící stručnost jsem tedy prodloužila, snad nevadí.
přidáno 01.02.2017
hodnoceno 16
čteno 1388(24)
posláno 0
když se mi nevrátíš
přidáno 12.06.2014
hodnoceno 14
čteno 1965(21)
posláno 0
přidáno 12.08.2013
hodnoceno 17
čteno 1529(27)
posláno 0
úvodná báseň mojej zbierky, neviem, prečo som ju sem nedala už skôr... "Život je jedna veľká rovnica a všetko sa dá vypočítať." profesorka fyziky, 1. ročník gymnázia
přidáno 08.04.2013
hodnoceno 12
čteno 1359(22)
posláno 0
které ti posílám
přidáno 26.02.2014
hodnoceno 13
čteno 1521(14)
posláno 0
přidáno 07.04.2016
hodnoceno 16
čteno 1580(22)
posláno 0
k Životu jsem procitla
přidáno 10.02.2014
hodnoceno 11
čteno 1498(13)
posláno 0
Babka má dnes výročie smrti, určite si jednu báseň zaslúži...
přidáno 14.02.2014
hodnoceno 9
čteno 1318(12)
posláno 0
2.3. Proč se bát, když vládcem každého dne...i dnešního...je láska?... M.Petiška
přidáno 02.03.2015
hodnoceno 8
čteno 1104(9)
posláno 0
Pocit kdysi naškrábaný na prošlou jízdenku při návštěvě zámku Velké Losiny. Básní bych to asi nenazval...
přidáno 01.12.2015
hodnoceno 30
čteno 1840(37)
posláno 0
Prepáčte mi, prosím... :(
přidáno 21.10.2014
hodnoceno 5
čteno 1241(23)
posláno 0
pozor, naturalistické
přidáno 08.09.2015
hodnoceno 27
čteno 1808(17)
posláno 0
... dedovi...
přidáno 14.03.2012
hodnoceno 13
čteno 1389(18)
posláno 0
přidáno 09.09.2014
hodnoceno 11
čteno 1542(21)
posláno 0
1|2|3|4|5
» narozeniny
anin [15], Los Pablos [14], Básník.zločin.proti.lidskosti [13], korálek [12], eliscatko [8]
» řekli o sobě
veronika řekla o Liss Durman :
liss..rozumime si, vzdycky se ti snazim komentem neco sdelit, ale asi ne vzdycky se mi to podari..co bych ti chtela rict je to, ze sem rada, ze te znam-neznam a jestli si v ty plzni, tak se koukej nekdy ozvat...:)...libi se mi, jak si uprimna a stojis si za tim svym..
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming