|
...
|
|
...cesou necestou...autobusem domů za myšlenkami reality všedních dnů...
|
|
touha tě mít vedle sebe
|
|
|
|
Je taková...nevím, nerozumím jí.
|
|
Příběh o tom, jak jsem ztratil a nakonec znovu poznal človíčku, na které mi tolik záleží.
|
|
Tuhle jsem kdysi napsal pro kamarádku, která mi ukázala, že méně je někdy více.
E
|
|
... zase jedna dešťová ...
|
|
dopis formou povídky nebo povídka formou dopisu...? každopádně tenhle dopis svého adresáta nikdy nenajde...
|
|
...na pokraji ..
|
|
28.3.
|
|
|
|
...strážci kotle...
|
|
|
|
"Už vím, že hvězdy plní přání a tu noc nebe plakalo jenom pro mě. Kdybych jenom věděl, co všechno mé přání způsobí :/"
|
|
cítim se jak největší vědec, co to celý objevil.
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 0» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
Nuada [18], Darius [18], vladimír nosek [16], annaav [10], Vít Bedník [1], d_svobodova [1]» řekli o sobě
colorka řekla o Králíček :Ali, jsi jedna z nejhodnějších slečen, který jsem kdy potkala. Jsem moc ráda, že tě znám, protože můj život bez tebe by byl jak kafe bez cukru. ;)

